Jump to content

Rybafello

Użytkownik
 • Content count

  30
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2

About Rybafello

 • Rank
  Małomówny

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nie powiem
 1. Do wymiany wszystko oprócz 2 neonków innesa. Sprzęt podam dzisiaj wieczorem.
 2. No grzałkę i Filtr. Reszta całkowicie do wymiany.
 3. Znam się lecz tylko na obsadach jednak tradycyjne tylko a ja bym chciał coś pięknego. Na roślinach się w ogóle nie znam i na wyposarzeniu też. I podłożu więc....
 4. Ja się znam tylko że gdy tamten zbiornik robiłem to ogółem się nie znałem. I dlatego on jest teraz tragedią. Lampę mam chyba za mocną.
 5. Wolę bardziej biotop Ameryki Płd. Dlatego może coś innego i nie chcę tradycyjnej obsady tylko coś wyjątowego.
 6. No nie wiem gdzie ten temat wstawić. Potrzebuje pomocy w wszystkim. Mam zbiornik 54 l i zrobiłem z niego niestety ruinę. Więc mam już fundusze na jego reaktywacje. Mam na start 260 zł. Więc 4 rzeczy od podstaw są mi potrzebne. - Czyli obsada - Najciekawsze pomysły na obsadę do tego zbiornika. - Wyposażenie- Czyli grzałka filtr i inne. - Rośliny- Nie znam się na nich. Przygody z nimi mi nie wychodziły więc liczę na pomysły wskazówki. - Nadzorowanie,.- czyli czy na pewno wszystko będę dobrze robił. I ogólne koszty. //Przeniosłem. Nantai
 7. Rybafello

  [300] Mordimerowe

  Co się stało z wężami?
 8. Rybafello

  co sie dzieje z komputerem?

  U mnie 12 zagrożeń ale to i tak na komputer który ma 10 lat bez antivirusa, u mnie to samo. Ale i tak niedługo zmieniam go na innego.
 9. Rybafello

  Czy to już będzie zupa rybna? Obsada 60l

  ławica: - 10 szt neon inessa- Dobre pary: - 2 x gurami niebieskie-Złe - 2 x prętnik karłowaty- Teoretycznie może być 1+2 samiec+samice - 2 x pielęgniczka ramireza Tak- 1+1 denne: - 2 x kosiarka - 1 x kirysek żółty - 2 x zbrojnik niebieski Nie. Proponuję Otoski.
 10. Rybafello

  [96l] Akwaterrarium graptemysa

  Luna widzę że jeden kirys stracił oko w pojedynku z żółwiem. A ile taki żółw o którym wcześniej mówiłaś do baniaka 54 l kosztuje?
 11. Rybafello

  Obsada 240l

  Po pierwsze od do akwarium min 300 l Po drugie to bardzo delikatne ryby, tylko dla doświadczonych akwarystów. Może lepiej zrobić amazonkę ale np BW.
 12. Rybafello

  Ramirezy czy bojownik

  Na miejscu odpada bojownik bo za dużo kolorów wsadzisz głównie chodzi o platki i on je zabije.
 13. Rybafello

  [54l] Początki

  Według mnie ramirezy mogłeś puścić trochę później ale akwarium wygląda pięknie.
×