Jump to content

marcin358

Użytkownik
 • Content count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

About marcin358

 • Rank
  Podglądacz
 1. marcin358

  ślimaki a glony

  Który ślimak najlepiej sobie radzi z glonami?
 2. marcin358

  kardynałek chiński

  Szukam informacji na temat tej rybki.Nie chodzi mi o wiadomosci ogólne,które można znaleść w googlach,ale o opinie tych,którzy mają tą rybke w akwarium.Ciekawi mnie jakie macie wrażenia odnośnie zachowania tej rybki.
 3. marcin358

  rybki i raczki

  Mam akwarium 112l a w nim mieczyki,molinezje,kiryski i neonki,czy moge dołożyć jakiegoś niewielkiego raczka,a jesli tak to jakiego?
 4. Od czego zależy kształt ogona molinezji czarnej?Jedna z moich ma płetwe ogonową normalną a dwie tak jakby w kształcie litery c,tak jakby był środek wycięty.
 5. kupiłem akwa 112 l i mam w nim 11 neonków inesa 3 danio kosiarke 2 otoski 3 czarne molinezje 2 mieczyki 4 skalary 1 żałobniczke taki zestaw rybek kupiłem wraz z akwarium i chciałbym wiedzieć co o nim sądzicie i co należałoby pozmieniać żeby było jak należy nemo130: Pisownia!
 6. marcin358

  Skalar zjadający małe molinezje.

  moje skalaru także zjadają narybek innych ryb,więc to u nich normalne Pisownia +1 kubas
 7. marcin358

  rybki czyszczące dno akwarium

  która z tych ryb najlepiej czysci dno akwarium z resztek jedzenia mieczyk molinezja czarna kirysek gietkoząb wielopłetwy i czy można trzymac któreś z tych ryb razem w akwa 112l Regulamin 6.2 +1 kubas
 8. Jak często można wprowadzać nową rybkę do akwarium?_Czy np w ciągu miesiąca można wpuścić kilka co parę dni? Regulamin. Mapet
 9. marcin358

  helenki z innymi rybkami

  Jakie ryby mogą stanowić zagrożenie dla helenek,tzn mogą je zjeść? Pisownia! kubas
 10. a co sądzicie o sklepach w stalowej woli?
×