Jump to content

masak7

Użytkownik
 • Content count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

About masak7

 • Rank
  Przechodzień
 1. Człowieku, ta ryba będzie u mnie kilka dni- jest na sprzedaż.
 2. Więc ph 7,2 ec natomiast 6,1 z powodu zasolenia. Moj kolcobrzuch jest odmianą karlowatą więc nie urośnie juz za bardzo. Krewetki mają się bardzo dobrze, przechodzą wylinki, trzymam je tam dla towarzystwa kolcobrzucha karlowatego. W większości przypadków używam ich do karmienia mojego większego puffera, filmik załączam.
 3. Ślimak żyje z dwiema krewetkami jamato i jeden 1,5 cm kolcobrzuch zielony, woda jest słona. Puffera karmię rurecznikami więc i ślimak je zjada, dostaje codziennie sałatę, ogórek, pokarm dla żółwi, 2 razy na tydzień wrzucam tabletkę spiruliny. Luna: Pisownia.
 4. Witam. Sprawa się tyczy mojej ślimaczycy, mam ją_dokladnie rok, mieszka w 35 l., temp. 26. Około 2 m-cy temu zaczęła skałdać jajka z dużą częstotliwością (co tydzień mniej więcej), lecz za każdym razem jajka po kilku dniach odklejały się od szyby i spadały do wody. Następnie wyrodna matka ślimaczyca je pożerała. I tak w kolko... Od czterech dni mój ślimak prawie się nie przemieszcza, zaciągnęła sobie "kaptur" na głowę i napompowała sobie spory bąbel - to właśnie mnie zastanawia, bo tak nie robiła do tej pory. Załączam zdjęcia (niestety niefortunnie przekręcone, przepraszam), proszę o opinie. Luna: Dbaj o pisownię.
×