Jump to content

asdfg

Użytkownik
 • Content count

  108
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

About asdfg

 • Rank
  Gawędziarz
 • Birthday 05/03/1981

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nie powiem
 • Lokalizacja
  Łódź
 1. asdfg

  Jak się skontaktować z adminem?

  ok zaraz wyśle priva.
 2. Jak się skontaktować z adminem? Z godnie ze wskazówkami powyżej wysłałem maila, priva i jeszcze na gg napisałem. Było to 3 dni temu. Jak się skontaktować? Z kim?
 3. asdfg

  FAN-2 i jego obudowa

  OK. Dzięki za info. Założe obudowe.
 4. Czy w filtrze wewnętrznym FAN-2 trzeba koniecznie zakładać obudowe, czy wystarczy sama gąbka? Czy wtedy filtracja jest lepsza?
 5. Ehhh te krasnorosty he he he Ale tak na serio to podmienie.
 6. Obecnie krasnorosty są u mnie przygaszone. Tzn. są ale się nie rozwijają. Leje EC 3 x.
 7. Mam 90 litrowe akwarium. Od tygodnia czasu nie zmieniałem wody. No2 mam dzisiaj na 0. No3 w granicach 5 - 10. Czy moge nie zmieniać wody jeszcze tydzień skoro mam stabilne akwarium? Chciałbym za tydzień wymienić 25 % wody.
 8. asdfg

  Lignity, korzenie a krasnorosty

  Zmniejsze długość świecenia do 10 h /24 h. Podłoże to mhk filtus floran. Narazie podaje tylko ten classic i carbo bo nie wiem co jeszcze moge podać. Nie znam się tak bardzo. Ale faktycznie moje rośliny mogą głodować ale co mam podać? Bo nie mam zielonego pojęcia. Tylko błagam nie piszcie o solach bo to już w ogóle dla mnie czarna magia:)
 9. asdfg

  Lignity, korzenie a krasnorosty

  Mam problem. Właśnie zmierzyłem kropelkowym testem JBLa i wychodzi że no3 mam 10. Zmierzyłem też no2 kropelkowym sery i mam 0. Po4 sery mam 0,5. Wiecie dam sobie spokój z tymi paskowymi JBL bo to guzik warte a wychodzą mi jakieś kosmiczne wyniki. Tylko na czym polega mój problem. Mam krasnorosty i rośliny nie chcą rosnąć. Opisze swój baniak. 84 litry, swiatło 48 wat, No2 , No3 i po4 już znacie. Nawoże co tydzień aqua art classic. Co2 w płynie 5 ml dziennie. Podmiana 25-30 % co tydzień. Zbiornik ma już rok. Filtr kubełek eheim 2224. Ryby 12 razborek klinowych. Rośliny obecnie tak średnio. Dlaczego nie chcą rosnąć i mam glony? Dodam żę bardzo długo świece od 8 do 22-23.
 10. asdfg

  Antychlor. podawać czy nie?

  Właściwie racja. Nie mam dużego baniaka więc jeden 16 litrowe wiadro powinno wystarczyć. Ok dzięki za podpowiedz. Można zamknąć temat.
 11. Poradzcie. Podawać antychlor czy nie? No bo w końcu to chemia.
 12. asdfg

  Ilość ryb w baniaku 80 litrów

  Wymiary 70x35x40. No2 mam 0, No3 mam 30. Po4 ma 0,5. Woda średnio twarda o ph 7,3.
 13. Czy 20 razborek klinowych w 84 litrach to dużo?
 14. asdfg

  Lignity, korzenie a krasnorosty

  Czy lignity albo korzenie mogą zwiększać/potęgować rozwój krasnorostów albo innych glonów? Chyba znalazłem już informacje. Lignity i korzenie posiadają garbniki i humusy a te obniżają ph i z kolei niszczą glony.
 15. asdfg

  Krasnorosty, czym je zwalczyć?

  Niewiem. Nie znam się aż tak bardzo.
×