Jump to content

Dzejkopp

Użytkownik
 • Content count

  67
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

About Dzejkopp

 • Rank
  Forumowicz
 • Birthday 04/15/1991

Kontakt

 • Strona WWW
  http://www.ospskolimow.xorg.pl

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Konstancin - Jeziorna
 1. Dzejkopp

  Reszta obsady do mojego akwa 112l

  A na waszej stronie internetowej jest napisane że do 25 stopni Neon Innesa hmm... nemo130: Ty też w upał 33*C żyjesz, ale czy masz się dobrze?
 2. Dzejkopp

  Reszta obsady do mojego akwa 112l

  Według pewnej strony internetowej o akwarystyce Neony Innesa żyją w temp. 22-26 C a Ramirezy 24-30 C.
 3. Dzejkopp

  Dziwne objawy choroby

  Akwarium jest dojrzałe ? Od dawna masz te ryby? Na Kosiarki i Zbrojnika masz za małe akwarium , Otoski trzymamy w większej grupie , pokaż zdjęcia jak wygląda ten guz.
 4. Dzejkopp

  126l

 5. Dzejkopp

  Liście dębu

  Siema, liście z tego co wyczytałem barwią wodę http://forum.superakwarium.pl/topic/30599-%C5%9Bwie%C5%BCe-li%C5%9Bcie-d%C4%99bu/
 6. Dzejkopp

  126 litrów dodatkowe oświetlenie

  Całkiem spoko, a mógłbym do tych co mam już 18 watówek dokupić jedną t5 24 waty i żeby to razem chodziło? Czy każda świetlówka powinna mieć tyle samo W ?
 7. Dzejkopp

  126 litrów dodatkowe oświetlenie

  Chciałbym się mniej więcej w 100 zł zmieścić , i w jakiś łatwy sposób to zrobić... Te 35 cm to szerokość tej wypukłości. http://allegro.pl/zestaw-dodatkowe-oswietlenie-2x24w-t5-swietlowki-i3489886397.html taki zestaw jakbym chciał zamontować to nie trzeba wymontowywać starego oświetlenia? bo tak rozumiem ze zdjęć
 8. Cześć ,mam 126 l baniak a w nim standard oświetlenie 2x 18 wat (t8 6500)... 18x2=36 36/126l=028w/l... jednym słowem dramat , chciałbym uzyskać minimum te 0.40w/l. Moja obudowa wygląda podobnie do tej http://www.malawi.pl/artykuly/zdnr8.jpg . Zastanawiam się jak można dołożyć coś co świeci w tą ciasnotę , posiadam z mniejszego akwarium świetlówkę 15w t8 6500 , ale nie wiem jak to upchać tam a zawsze bym miał te 0.40 w/l z nią.(Chciałbym się w 100 zł zamknąć) Mógłby mi ktoś pomóc ?
 9. Dzejkopp

  Krzywy kręgosłup Neon Innesa

  I będzie tak żył ? Upośledzony ? Czy zdechnie mi za dwa dni i będę musiał szukać trupa w roślinach ?
 10. Cześć , dokupowałem Neonki dziś i w domu dostrzegłem jednego neona który ma krzywy kręgosłup zaraz za skrzelami, nic innego nie ma , żadnych oczu wyłupiastych , plam , krost itp. Przez tą krzywiznę krzywo pływa , tak ukośnie i trzyma się przy samej tafli wody , w tej chwili pływa w misce z wodą od godziny 12. To jakaś choroba zaraźliwa może być? Czy po prostu trafił mi się neon inwalida ? Nie wiem za bardzo co mogę z nim zrobić.. Ktoś może wie co to może być?
 11. Dzejkopp

  Akwarium z Allegro

  Dlaczego ma się rozkleić , oglądałeś pewnie akwaria w sklepach typu "Kakadu" tam jest wszystko drogie. W prywatnych małych sklepach akwarystycznych można znaleźć więcej za mniej pieniędzy.. Przykład , szukałem grzałki do akwarium, w Kakadu 90 zł a w szarym sklepie akwarystycznym 40 zł , testy do wody też są owiele droższe w takich sklepach galeriowych niż w prywatnych akwarystycznach. Ja kupiłem na allegro 126 litrów i nic mi nie pęka i nie cieknie a dodam jeszcze że kurierem przyszedł baniak.
 12. Dzejkopp

  Pomysł na tył akwarium

  Tło będzie czarne, ale nie wiem kiedy mi się też to tło nie podoba , ale jak mi dali w gratisie to przykleiłem , ewentualnie mogłaby być ściana w kolorze żółtym , więc tło wygląda lepiej od gołej ściany. Dzięki za te roślinki na 3 plan
 13. Dzejkopp

  Pomysł na tył akwarium

  Co Wy z tym tłem jakbym zadał pytanie "jak wam się podoba moje tło" to bym zrozumiał wasze opinie...
 14. Dzejkopp

  Pomysł na tył akwarium

  Wiem , że czarne tło lepiej wygląda ale póki nie mam , to jest takie , Matii za czym mam ukryć grzałkę ?
×