Jump to content

justys

Użytkownik
 • Content count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

About justys

 • Rank
  Podglądacz
 1. justys

  zielony osad na tylnej szybie

  Tak też myślałam... a czy mogę wrzucić taką tabletkę na glony?Coś to pomoże?
 2. Witam, właśnie jestem po restarcie akwarium po prawie 4 tygodniach wpuściłam rybki ale na tylnej szybie zauważyłam zielony osad.Co to może być i jak z tym walczyć . Pozdrawiam
 3. a jakie powinny być dla takiego akwarium?
 4. A co z parametrami wody badać nie badać?przed wpuszczeniem rybek
 5. dzięki za podpowiedź ale obawiam się pozostałości glonów na roślinkach ...to co mogłam wyczyściłam -usunęłam ale czy nie powstaną nadal z tego co się uchowało . a jeśli bojownik to ile może mieć samic? a jaka proponujesz alternatywę dla bojownika??
 6. Historia moja jest dość długa ale nie będę o tym pisać.Miałam akwarium 25 L z rybkami i roślinkami ale po wpuszczeniu nowych 2 rybek i wyjechaniu na 3 dni wszystkie moje rybki padły. W związku z tym postanowiłam zrobić restart mojego akwarium. Na razie jestem na etapie wyczyszczenia wszystkiego, posadzenia na nowo roślinek uruchomieniu sprzętu i czekam 2 tygodnie. Mam pytanie czy mogę wrzucić już tabletkę do glonów czy to za wcześnie na tym etapie. Czy mam już kontrolować parametry wody i jaki one powinny być przed wpuszczeniem rybek.Prosiłabym także o podpowiedź odnośnie nowej obsady- na pewno na być bojownik . Z góry dzieki za podpowiedzi.
×