Jump to content

Cannabis96

Użytkownik
 • Content count

  227
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

About Cannabis96

 • Rank
  Dyskutant

Informacje o profilu

 • Zainteresowania
  Akwarystyka :)
 1. Cannabis96

  Pomoc w doborze filtra.

  Dzięki wszystkim za pomoc.
 2. Cannabis96

  Pomoc w doborze filtra.

  Ok dzięki za odpowiedź. Wiem , kaskada zajmuje mało miejsca , filtracja jest dobra. Ale wiąże się z nią to , że jest konieczność cięcia pokrywy. I to mnie mnie martwi. Natomiast nie wiem jak z głośnością pracy, ponieważ to jest dla mnie ważne. Akwarium będzie stało w pokoju gdzie sypiam. Miałem kiedyś taki mały chiński filtr jak pisał don_Vall ,ale to to była porażka. Wiem coś o tym
 3. Cannabis96

  Akwarium 45l

  Odnośnie filtra , lepiej go nie kupować , sam nadziałem się na taki bubel i musiałem szybko wymienić. Raz, że pracuje jak sieczkarnia. Dwa słaba wydajność i szybko się zapycha.
 4. Witam , Mianowicie potrzebuję filtr wewnętrzny do akwarium 25 litrowego. Zależy mi przede wszystkim na cichej pracy , wydajności i w miarę przyzwoitej cenie. Czy ktoś jest w stanie mi doradzić jaki filtr kupić ?? Co sądzicie o Aquael FAN 1 Plus ? Proszę o pomoc i z góry dziękuję .
 5. Cannabis96

  Co to za rybki ??

  Fota nr 2 - Kirys spiżowy Fota nr 3 - Kirys pstry
 6. Cannabis96

  rośliny

  Wszytko zależy jakie to rośliny. Opisz dokładniej.
 7. Cannabis96

  Dziwny wzrost roślin

  U mnie też tak jest. To normalne. Ja zawsze je ucinam , gdy robię podmianę wody
 8. Cannabis96

  Co proponujecie do 70l?

  Dziękuję Ci kolego za fachową pomoc i poradę. Pozdro
 9. Cannabis96

  Co proponujecie do 70l?

  Tak właśnie o nich myślałem. To ile ich kupić ? Co do prętników to 1 samiec 2 samice tak ?
 10. Cannabis96

  Co proponujecie do 70l?

  Gupików właśnie się pozbyłem parę dni temu Neonów też bym nie chciał.
 11. Cannabis96

  Co proponujecie do 70l?

  Hmm skoro tak to będę zmuszony przenieść z poddasza do pokoju na dole, wtedy prętniki się uchowają. Jak trzymać prętniki ? Jak je rozróżnić (samiec , samica) ? Co jeszcze mogę dodać ?
 12. Cannabis96

  Co proponujecie do 70l?

  Czyli na prętniki nie ma szans ?
 13. Cannabis96

  Co proponujecie do 70l?

  To znaczy skoki są tylko latem zapomniałem dopisać. Oczywiście próbuję z tym walczyć i zbijam do 28 stopni . nemo130: Zakładaj tematy w odpowiednich podforach.
 14. Cannabis96

  Co proponujecie do 70l?

  Witam, Postanowiłem odświeżyć mój zbiornik i zrobić mały restart. Otóż cała moja wcześniejszą obsadę oddałem tylko zostawiłem małą gromadkę kirysów. Zbiornik 70 l , oświetlenie standardowe [15w] , trochę roślin boki i tył zarośnięte, pH ok 7 w tych granicach, temperaturę utrzymywałem na poziomie 25-26 stopni, tylko tu jest problem bo pokój jest na poddaszu i latem temp. dochodzi do nawet 30 stopni. Podmiany co tydzień 15-20 % wody. Ostatnio bardzo podobają mnie się prętniki karłowate. Chciałbym właśnie te ryby hodować w swoim akwarium. Czy te ryby nadają się do mojego akwarium ? Czy je też się trzyma w haremach ? Co jeszcze proponujecie ? Podajcie jakąś ciekawą obsadę nie wrażliwą na parametry wody. Oczywiście nie interesują mnie neony , gupiki itp. Proszę o poradę. Najlepiej ktoś kto miał kontakt z prętnikami.
 15. Cannabis96

  Chory Mieczyk.

  Temat można zamknąć. Dziś mieczyk padł...
×