Jump to content

ShadowWinter

Użytkownik
 • Content count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

About ShadowWinter

 • Rank
  Przechodzień
 • Birthday 09/30/1986

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Dąbrowa Górnicza
 1. ShadowWinter

  [105 litrów] Pomoc w obsadzie

  Cześć! Posiadam świeże, tygodniowe LT. Myślę nad docelową obsadą. Pomożecie? Myślałem nad Neonem Czerwonym, Zwinniku Blehera, Tęczance Nenowej. Na dno chciałbym krewetki + ślimaki. W jakich ilościach mogę sobie pozwolić? Jakie krewety i ślimaki (w jakich ilościach)? Odnośnie slimaków to myślałem o parce Tylomelania i Helmet. Z góry dziekuję!
 2. ShadowWinter

  Towarzystwo dla Skalarów [105 l]

  Powiem tak, skalary nie były z wyboru Są w domu "historycznie", Tata je lubi... mają się dobrze, ładnie wybarwione, zadbane. Chcę aby dożyły swoich dni... dlatego szukam odpowiedzi. Rozumiem, że na dno nic już nie można i reszty moich pytań?
 3. ShadowWinter

  Towarzystwo dla Skalarów [105 l]

  Cześć, posiadam akwarium 75X35X40 105L, aktualnie w formule HT... ale chcę przejść na LT. W akwarium są 3 dorosłe skalary, stare skalary (mają około 8 lat). Próbowałem już przy HT dołożyć coś do towarzystwa - inne gatunki, zniknęły - młode skalary do towarzystwa - zostały zamęczone i pozostały 3 stare... ewidentnie panują nad zbiornikiem i chyba nie życzą sobie kompanów. Może jednak są ryby, które poradzą sobie z hegemonami? Coś na dno, pewnie kiryski? Czytałem, że krewetki odpadają, prawda? Druga sprawa, jeśli nie uda się dołożyć towarzystwa to czy LT uda się przy trzech rybach w zbiorniku? Trochę mało odchodów...? Z góry dziękuję za pomoc! Pozdrawiam!
 4. ShadowWinter

  54L muszlowce

  Pozwolę sobie odświeżyć temat, ponieważ zapytanie odpowiada mojemu baniakowi i preferowanej obsadzie. Myślę nad kupnem Tetry Ex 700. Czy będzie OK?
 5. ShadowWinter

  [45l] Tanganika - Muszlowce

  Fajowo Mógłbyś zrobić fotkę pokrywy od strony technicznej-wewnętrznej (w wolnej chwili of kors)? Planuje kupno filtra TETRA EX 700 do takiego baniaka, myślisz, że będzie OK?
 6. ShadowWinter

  [45l] Tanganika - Muszlowce

  Muszę przyznać, nie myślałem, że z tak małego baniaczka można zrobić takie cudo Chyba duży wpływ na to jak odbiera się Twój zbiornik jest to jak o nim i mieszkańcach piszesz, ciepło. Od kilku miesięcy w mieszkaniu stoi suchy zbiornik 50l. Zmotywowałeś mnie potężnie. Co prawda marzyły mi się Księżniczki z Burundi (dla nich przydałby się większy zbiornik), ale Twoje muszlowce mocno wpadły mi w oko Zatem do dzieła! A Tobie gratuluje i czekam na kolejne newsy... przeszedłeś już na większy baniaczek? Pozdrawiam!
×