Jump to content

mika1989

Użytkownik
 • Content count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

About mika1989

 • Rank
  Podglądacz
 • Birthday 06/04/1989

Informacje o profilu

 • Lokalizacja
  Wodzisław Śląski
 1. mika1989

  młody narybek umiera

  Ok,taka cena mnie nie powaliła na kolana;) dzięki za info.
 2. mika1989

  młody narybek umiera

  Wlałam-jestem kobietą kojec jest umieszczony na ścianie akwarium,więc woda jest taka sama jak w tymże akwarium i tak jak pisałam dorosłym rybkom nic się nie dzieje..
 3. mika1989

  Skojarzenia :>

  słońce=pasek
 4. mika1989

  młody narybek umiera

  Nie mam testów,muszę kupić.Sęk w tym,że rybki hoduję ładnych parę lat i nigdy mi nie padał narybek tzn nie w takich ilościach,że czasem jednego dnia nawet dwie,dlatego się zdziwiłam,że teraz tak się dzieje.Szkoda mi ich po prostu,bo zanim bedę mogła wpuścić je do akwarium,to przeżyje zaledwie kilka..No nic,kupię testy,ale to zależy od ceny,bo chwilowo mam inne wydatki-niedługo dziecko urodzę a jak nie,to chyba jakoś przeżyję tę stratę..mam samice mieczyka kotną i gupiczkę jeszczę jedną.Dzięki za odpowiedzi!
 5. mika1989

  młody narybek umiera

  Witam.Gupiczka urodzila młode,bardzo duzo ok 70 szt,z czego częśc była martwa,a całą reszte umieściłam w kojcu,gdzie woda jest filtrowana 24h/dobę,temp 25'C,karmione specjlanym pokarmem pokruszonym,ktory codziennie staram sie usuwać,bo rybki nie zjadają całego.Rybek było ze 40,a zostało 25,ponieważ pada średnio jeden gupik co dwa dni..dlaczego? wszystko jest ok,młode mają takie same warunki jak dorosłe rybki,wszystkie maja się dobrze,nie chorują,jedzą,nie wykazują żadnych niepokojących objawów itp,więc co szkodzi narybkowi? Proszę o jakąs podpowiedź.
 6. mika1989

  zieleń malachitowa

  Ok,tak zrobie.Dzięki.
 7. Witam.Mam pytanie otóz leczyłam rybki zielenią malachitowa.Czy po zakończonej kuracji konieczna jest podmiana wody i filtracje reszty poprzez węgiel aktywny czy może lepiej tylko podmienic 50%,a resztę zostawić? niestety okazalo sie,że w czasie kuracji węgiel byl w filtrze,więc moim zdaniem dodatkowa filtracja nie jest już konieczna..jak uwazacie? rybki sa zdrowe,roslinki przezyly,ale chcialam dokupic kolejne rybki i nie wiem co z ta filtracja..
×