Jump to content

enalion

Użytkownik
 • Content count

  38
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

About enalion

 • Rank
  Małomówny
 1. enalion

  [60L] Przykładowa obsada !

  Te moczarki/podobne do moczarek rośliny przed kamieniem średnio wyglądają, ale jak się rozrosną, to będą ok.
 2. enalion

  [60L] Przykładowa obsada !

  Ja proponowałbym parkę/harem prętnika karłowatego i do tego z dziesięć razbor.
 3. enalion

  [180] Enalionowy narożnik

  Mój narożnik jest pod pokrywą, a w pokoju jest strasznie cieamno, pozatym baniak stoi w rogu, więc filtr na razie odpada. O pływającej zieleninie mówiłem, na razie ni ma. edit: Jest zielenina, to różowe podwodne z wierzby to korzenie, nad taflą wody kilka liści. Jutro zdjęcia.
 4. enalion

  [180] Enalionowy narożnik

  Nie ubijcie.
 5. enalion

  [180] Enalionowy narożnik

  dobry pomysł! a w ogóle dziwi mnie, że telefonem wychodzą lepsze zdjęcia niż w aparacie... a czy obraził/li byś/byście się gdyby zdjęcia były czarnobiałe/ w sepii? bo w tedy widać szczegółów więcej...
 6. enalion

  [180] Enalionowy narożnik

  a możesz napisać coś do wystroju zbiornika? coś poprzekładać? dodać kryptokoryn? jak tylko dorwę piscję, wrzucę. a może nawet wierzba puści korzonki byłoby ładne patykarium.
 7. enalion

  [180] Enalionowy narożnik

  A jak ja powiem, że ten opaczek jest już wyjątkowo stary i przeżył pięciu pobratymców, a w moim "gigant town" opaczków już nie ma?
 8. enalion

  [180] Enalionowy narożnik

  dzisiaj dodam lepsze zdjęcia, a po co odparzać, w naturze drzewa rosną w akwariach. Jakby co, to to już na górze ma liście, z tegło białego wychodzą takie tytki, a z nich kilejne liście. drzewko żyje //Pisownia ! Nantai Przepraszam Moda :/. napisałem: w naturze drzewa rosną w akwariach... fail.... chodziło o rzeki. Dodaję zdjęcia, jednak tak niewyraźne,jakby mój aparat miał parkinstona. Obsada- 1+3 bojownik 2+2 prętnik karłowaty 1x opaczek 28x danio rerio 2x labeo. Obasdy nie zmienię, nie musimy dyskutować ta wybarwiła się (prawie) najładniej
 9. enalion

  [180] Enalionowy narożnik

  dzisiaj dodam lepsze zdjęcia, a po co odparzać, w naturze drzewa rosną w akwariach. Jakby co, to to już na górze ma liście, z tegło białego wychodzą takie tytki, a z nich kilejne liście. drzewko żyje //Pisownia ! Nantai
 10. enalion

  [180] Enalionowy narożnik

  Upage. Oddałem suma, drugiego sprawdziłem: jakiś opaczek. Z tej wierzby zaczęły... wyrastać liście! Dodam zdjęcia z wczoraj, dzisiaj był remont, ale zdjęć zapomniałem.
 11. enalion

  [180] Enalionowy narożnik

  A może taka obsada: (wieczorem dodam zdjęcia tych sumów wyklętych :> ) Prętnik karłowaty 2+4 (dwie parki) Bojownik 1+3 Danio rerio 30 Labeo 2 i te sumy wyklęte?
 12. enalion

  [180] Enalionowy narożnik

  a gdyby sypać 1 łyżkę soli akwarystycznej na tydień to "ponoć" będzie działało. Babek ani przeźroczek nie dorwę, oczywiście, w moim mieście. Więc muszę się pogodzić z brakiem żółtaczków. Poszukam jakiś prętników, może uda się oddać te sumy cholerne. A bez nich, jaka mogłaby być obsada?
 13. enalion

  [180] Enalionowy narożnik

  główny problem to to, że prętnika wargacza raczej nie dorwę. Zakładając, że chociaż jeden sum wyleci, a dam tam żółtaczki indyjskiebyłoby wmiarę ok?
 14. enalion

  [180] Enalionowy narożnik

  Jutro około 20 postaram się dodać. Jak dorwę piscję to na pewno wrzucę. Sprawdziłem w googlach termin "danio rerio" jednak moje danioki to nie danioki pręgowane więc jeszcze lapiej. Nad jakimiś labiryntowymi bestiami też się zastanowię. Mi osobiście podobają się bardzo G. Księżycowe ale chyba za małe akwa. Czy jakieś mniejsze gurami (ok. 10-12 cm) wchodziłyby w grę?
 15. enalion

  [180] Enalionowy narożnik

  Co zmienić? Jednego z sumowatych mogę (prawdopodobnie) oddać. Ale chyba nie wszystkie? o.0 te niby żyją koło 10.
×