Jump to content

garden92

Użytkownik
 • Content count

  13
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

About garden92

 • Rank
  Podglądacz
 • Birthday 05/03/1992

Informacje o profilu

 • Lokalizacja
  Katowice
 • Zainteresowania
  Motoryzacja, Akwarystyka
 1. Witam, dostałem nawóz od kolegi FERROPOL lecz nie mam pojęcia ile go wlać itd... Bo nie mam do niego instrukcji obsługi...
 2. garden92

  Molinezje a inne ryby

  Największy z nich to skalar, ma około 4cm.
 3. garden92

  Molinezje a inne ryby

  Molinezje, neonki, danio kolorowe, gupiki.
 4. garden92

  Molinezje a inne ryby

  Witam, rozmnożyły mi się właśnie molinezje, wczoraj widziałem jak pływają małe rybki więc wyłowiłem do osobnego akwarium skalara, lecz dziś nie umiem dostrzec ani jednej rybki, czy jest możliwość, że się gdzieś pochowały? Np. pod kamieniami? I czy mieczyki z akwarium też wyrzucić, i ile mniej więcej trzymać je osobno ?? Kiedy je mogę już wpuścić razem? mod.-Pisownia!
 5. garden92

  Filtr do akwa 64litrowego

  Aha, ok, dzięki, temat można zamykać
 6. Witam, zamierzam zmienić swoją pompkę i teraz pytanie jaką najlepiej zakupić interesuje mnie taka by dobrze zbierała syf i była cicha. Myślę nad: http://allegro.pl/najlepszy-filtr-z-des ... 25491.html http://allegro.pl/filtr-wewnetrzny-700- ... 54147.html
 7. Heh wiem wiem, ale nie wiedziałem jak to się nazywa ale teraz już wszystko wiem co chciałem wiedzieć Dzięki wielkie za pomoc chłopaki
 8. Ok, już zapisałem na kartce, powiedzcie mi jeszcze jak nazywa się ta roślinka co jest tak owinięta o korzeń, ta roślina w jaką musi mieć temperaturę i jak ja się sadzi ?, tak jak normalne? I czy ją się owija o coś czy ona sama tak urośnie?
 9. OK to jakie macie mi do zaproponowania rybki do mojego akwarium i właśnie także myślę nad dekoracją bo to mnie też trochę nie pokoi, myślę nad podłożem typu z piasku lecz nie wiem jak będą się w nim sprawdzać rośliny i czy mi nie zmętnieje woda od piasku, co wy macie do zaproponowania? Lecz z dekoracji bym chciał zostawić np: te skałki co widać na zdjęciu? czy je też zlikwidować? np: mi co wy byście zrobili przy takim akwarium?
 10. Więc tak brzanki sumatrzańskie dziś oddałem znajomej, skalary to także bo skalar powinien być w większym akwarium bo to jest za małe jak dla skalarów z tym się zgadzam i także się z tym liczę, bojownik akurat jest bardzo łagodny dla wszystkich rybek nie bije się ani żadna ryba go także nie zaczepia, neonki che jeszcze dokupić ze 4 sztuki, i teraz molinezje, molinezje bardzo bym chciał zostawić chodzi mi dokładnie o czarne bo do nich mam bardzo przywiązanie, bo posiadam je od bardzo malutkich rybek, więc czy jest taka możliwość je zostawić?? Interesują mnie dokładnie takie rybki jak molinezje, neonki, gupiki, nie wiem czy pozbyć się molinezji złotych? czy dokupić jeszcze troszkę ich, myślę także nad dokupieniem gupików tylko teraz czy mogę kupić np jakiś inny gatunek? chodzi mi dokładnie o jakieś kolory inny, bo widziałem że są różne, a wielkością są takie same, też myślę nad zmianą filtra, może ktoś mi jakiś poleci, chodzi mi nie duży a żeby był w miarę cichy, i mam pytanie co do mieczyków, ich też bym się musiał pozbyć? jak tam to dla czego, bo też się nad nimi zastanawiam, ale kolega też mi mówił żebym je sobie zostawił bo to jest spokojna ryba, i też co zrobić z platkami? dokupić więcej czy też je wydać lub zamienić np za jakieś inne?
 11. Witam posiadam akwarium 64 litry, wszystko tak jak widać na zdjęciu, w nim posiadam 2 skalary, 4 neony (dokupię z 4 sztuki), 3 platki, 2 molinezje czarne, 2 molinezje złote, 1 bojownika, 4 brzanki sumatrzańskie, 3 dania kolorowe, 2 gupiki, 2 mieczyki, wiem że to tragedia, chce to zmienić jak najszybciej, bo chce by miały dobrze i żeby to wszystko było zamknięte na ostatni guzik, myślę nad pozbyciem się brzanki sumatrzańskiej z tego co usłyszałem to podobno lubi dokuczać innym rybą np: skubać lub ganiać je po akwarium, więc pytam się o rade, co dokupić, a czego się pozbyć?
 12. garden92

  Pytanie o samice głupika

  No to ja mam tech sam chyba problem, około 2 tygodni temu dokupiłem sobie 3 platki, 2 pływają cały czas, lecz czasami też sobie przysiadają, ale tą co widać koło muszelki to siedzi praktycznie cały czas, rzadko kiedy się rusza chyba że pojawi się szamka jest mała od innych ryb, czy może się bać ich? I mam takie pytanie niby nie to ten temat ale szkoda mi rozpoczynać nowego, na szybie z boku pojawił mi się taki szron jak by, widać na zdjęciu koło rybki. Czy mam się obawiać czegoś, czy wystarczy to tylko wymyć??
 13. Witam, jestem nowy, nazywam się Marcin, mieszkam w Katowicach posiadam akwarium 64 litry lecz moja przygoda zaczeła się od akwarium 12 litrowego, posiadam 2 skalarki, 4 brzanki sumatrzańskie, 2 molinezje złote i molinezje czarne, 4 neony, 2 mieczyki, 2 dania kolorowe, dwa gupiki, 1 bojownika i 3 platki. O to zdjęcie mojego akwa:
×