Jump to content

GoldenDesign

Użytkownik
 • Content count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

About GoldenDesign

 • Rank
  Przechodzień

Kontakt

 • Strona WWW
  http://www.goldendesign.pl

Informacje o profilu

 • Lokalizacja
  Online
 • Zainteresowania
  Informatyka, reklama internetowa, akwarystyka
 1. GoldenDesign

  Obsada 240L

  Parka skalarów która już jest w akwarium jest młoda mam zamiar dokupić 2 dorosłe osobniki na 100% zrezygnuje z gurami co do mieczyków oraz molinezji pozostaje bez zmian.Welonka muszę zostawić bo mi córeczka żyć nie da, gupików już nie ma. Zastanawiam się co zrobić z sumikiem czy usunąć czy dokupić ze 2 sztuki? skoro to ryba stadna, zbrojnika zredukuję do 3 szt. wszystkie nowe ryby będą młode.
 2. GoldenDesign

  Obsada 240L

  A Ty z pewnością nabijasz sobie liczbę postów bo twoja wypowiedź nic nie wnosi do tematu. A teks który napisałem jest poprawny ortograficznie
 3. GoldenDesign

  Obsada 240L

  Witam Posiadam zbiornik 240l i oto takie zarybienia 2x molinezja czarna (para) 2X skalar (para) 2x gupiki 1x gurami dwuplamisty 1x gurami pomarańczowe 1x welon (musi zostać bo to córeczki:) ) 1x Sum rekini w Planach: 5 x zbrojnik niebieski (2 samce 3 samice) 6x Mieczyk Hellera (2 samce 3 samice) 3x molinezja czarna (1 samiec 2 samice) 2X skalar (para) I jeśli to możliwe przy skalarach 20-25X Neonki czerwone Czy taka obsada będzie ok do zbiornika tej wielkości, chcę dodać iż stawiam na powiększenie liczebności stada zbrojnika niebieskiego oraz skalarów. I pod te 2 gatunki będę przygotowywał zbiornik. Proszę o rady.
 4. Witam wszystkich forumowiczów mam na Przemek, mam 27 lat zawodowo zajmuję usługami informatycznymi. Akwarystyką interesuje się już prawie 10 lat z około 3 letnia przerwą. kolejne moje hobby również związane jest z rymami ponieważ interesuje się wędkarstwem karpiowym.
×