Jump to content

Denis1089

Użytkownik
 • Content count

  6
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Denis1089

 1. Denis1089

  Kirys - Pytanie do jego wyglądu.

  Dziękuje za szybką odpowiedź.
 2. Denis1089

  Kirys - Pytanie do jego wyglądu.

  Co oznacza u kirysa takie coś prawie pionowe i troszkę przechylające, wystajace z grzbietu??
 3. Denis1089

  Pomocy!! Rybki mi zdychają!

  Na razie się uspokoiło bo już nie ma aż takiej mocnej temperatury. Więc przez tą temperature zdychały.
 4. Zbiornik został założony ok. 2 miesiące temu i tak dobrze była przefiltrowana woda (stała 1 tydz.).Wujek [który ma doświadczenie i ma własne 3 akwaria] powiedział żeby kupić ryby. Woda się filtruje przez cały czas i jest wraz z napowietrzaniem. A rodzaj to gąbkowy. Stosuje nawóz z końcówką -flora [mam zdarty początek nazwy] a do uzdatniania wody to Esklarin a jedzenie to z Tropical Vitality&Color Special Additives L-CARNITINE, LECITHIN, VITAMIN E, ASTAXANTHIN. W następnym miesiącu kupuje preparat przeciw bakteriom. Niestety nie wiem jakie mam bo nie jestem w tym obeznany. Zapytam sie wujka i dam Edytuj. Porządek jest dobry w akwarium. Zdjeć niestety nie mam.
 5. Denis1089

  Pomocy!! Rybki mi zdychają!

  Moje akwa to 54l a moja temperatura to 25C, a grzałka jest z termostatem a jest ustawiony na 24C-22C. Jak coś źle zrozumiałem to poprosze o dokładniejsze wytłumaczenie. I tak jak @UP własnie włączam swietlówkę na 2godz dziennie.
 6. Ja polecam http://www.zaczarowany_olowek.ru. Firma Robizoo. Zamówiłem akwarium 54l i jestem zadowolony bo kupiłem za ok. 200zł razem z dostawą i całym wyposażeniem akwarium. Dowiozła je godna polecenia firma kurierska UPS. ahaed:
×