Jump to content

Denis1089

Użytkownik
 • Content count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

About Denis1089

 • Rank
  Podglądacz
 • Birthday 01/14/1999
 1. Denis1089

  Kirys - Pytanie do jego wyglądu.

  Dziękuje za szybką odpowiedź.
 2. Denis1089

  Kirys - Pytanie do jego wyglądu.

  Co oznacza u kirysa takie coś prawie pionowe i troszkę przechylające, wystajace z grzbietu??
 3. Denis1089

  Pomocy!! Rybki mi zdychają!

  Na razie się uspokoiło bo już nie ma aż takiej mocnej temperatury. Więc przez tą temperature zdychały.
 4. Denis1089

  Pomocy!! Rybki mi zdychają!

  Moje akwa to 54l a moja temperatura to 25C, a grzałka jest z termostatem a jest ustawiony na 24C-22C. Jak coś źle zrozumiałem to poprosze o dokładniejsze wytłumaczenie. I tak jak @UP własnie włączam swietlówkę na 2godz dziennie.
 5. Ja polecam http://www.zaczarowany_olowek.ru. Firma Robizoo. Zamówiłem akwarium 54l i jestem zadowolony bo kupiłem za ok. 200zł razem z dostawą i całym wyposażeniem akwarium. Dowiozła je godna polecenia firma kurierska UPS. ahaed:
 6. Zbiornik został założony ok. 2 miesiące temu i tak dobrze była przefiltrowana woda (stała 1 tydz.).Wujek [który ma doświadczenie i ma własne 3 akwaria] powiedział żeby kupić ryby. Woda się filtruje przez cały czas i jest wraz z napowietrzaniem. A rodzaj to gąbkowy. Stosuje nawóz z końcówką -flora [mam zdarty początek nazwy] a do uzdatniania wody to Esklarin a jedzenie to z Tropical Vitality&Color Special Additives L-CARNITINE, LECITHIN, VITAMIN E, ASTAXANTHIN. W następnym miesiącu kupuje preparat przeciw bakteriom. Niestety nie wiem jakie mam bo nie jestem w tym obeznany. Zapytam sie wujka i dam Edytuj. Porządek jest dobry w akwarium. Zdjeć niestety nie mam.
×