Forum akwarystyczne - Super Akwarium korzysta z plików cookie ("ciasteczka"). Przeczytaj tę stronę Polityka prywatności dla uzyskania szczegółów. Czy wyrażasz na to zgodę:    Wyrażam zgodę
Wyrażam zgodę

Skocz do zawartości

Zdjęcie

pomoc z bimbrownia

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 marbolaski

marbolaski

Podglądacz

• Użytkownik
  • 7 postów

Napisano 19 marzec 2010 - 00:02

witam jestem nowy na forum a mam problem a mianowicie mam akwarium 70 litrów mam w nim filtr aguael fan-1 plus i założyłem sobie dzis bimbrownie i jak włącze ten filtr to w tym samym czasie może chodzić ta bimbrownia co2 i ta bimbrownia ma chodzić 24h czy mam ja wyłączać na noc jak coż zle zrobiłem to piszcie czekam na wasze rady z góry dzieki

#2 Szym

Szym

Małomówny

• Użytkownik
  • 49 postów

Napisano 19 marzec 2010 - 00:41

Przecież bimbrowni nie można wyłączyć, możesz najwyżej odłączyć na noc dyfuzor. Nie musisz tego robić skoro masz filtr z napowietrzaczem.

#3 melosmiacz

melosmiacz

Dyskutant

• Użytkownik
  • 276 postów
  • Lokalizacjakujawsko pomorskie

Napisano 19 marzec 2010 - 02:35

zamiast strzykawki kup kostke lipową ... i stosuj proporcje 1410

#4 [Przemo]

[Przemo]

Zbanowany

• Zbanowany
  • 164 postów

Napisano 19 marzec 2010 - 03:41

Usunąłem wszystkie posty z tego forum i postanowiłem go opuścić. Ekipa zarządzająca wie dlaczego :)
Chcesz mieć NO3=5 w akwa? Denitryfikator - instrukcja skutecznej regulacji i budowy

"Wymarzone jezioro Darwina - dramat w Jeziorze Wiktorii" <- Pomóż utrzymać przy życiu gatunek ryb: haplochromis a przynajmniej przeczytaj: TEN TEMAT

#5 marbolaski

marbolaski

Podglądacz

• Użytkownik
  • 7 postów

Napisano 19 marzec 2010 - 08:24

a ten filtr to ma cały czas chodzić i bimbrownia tez a jak filtr wyłącze na noc a bimbrownia bedzie chodzić. i ile ma lecieć tych babelkow bo ja mam zestaw do kroplowki i jak przykrece zeby mniej babelkow leciało to te dwie butelki po jakims czasie robia sie twarde ale dabelki leca powoli i nic sie nie stanie z butelkami

#6 Szym

Szym

Małomówny

• Użytkownik
  • 49 postów

Napisano 19 marzec 2010 - 09:46

Filtr powinien być włączony bez przerwy całą dobę.

#7 melosmiacz

melosmiacz

Dyskutant

• Użytkownik
  • 276 postów
  • Lokalizacjakujawsko pomorskie

Napisano 19 marzec 2010 - 12:10

no nie wiem co ty miałes za kostke ale u mnie lesiały bardzo drobniutkie bąbelki

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Chcesz korzystać ze wszystkich funkcji forum? Zarejestruj się. To zajmie tylko chwilę!