Skocz do zawartości

Ranking najlepszych i najgorszych sklepów akwarystycznych


andreasart
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

szczecin Auchan

auchan.,szczecin-Kołbaskowo AUTOSTRADA POZNAŃSKA

AQUAEL ZOO

Sklep wyposażony w miarę dobrze ,ekspedientka kumata zna się na rzeczy, roślin sporo ale jedno co mnie nie zdziwiło to że w baniaku zdychały krewetki filtrujące leżało ich tam około 15 szt ,po zapytaniu się ekspedientki co się dzieje dowiedzieliśmy się z kolega trelusem ze coś tam ktoś przesadził i tyle a ,,padlina dalej leżała i skubały ja inne ryby .Ekspedientki dwie ale sobie gadały przy kasie i tyle .Ryby no ceny ok jak na sklep w hipermakecie na zachętę karta stałego klienta

:arrow: po za tymi krewetkami na plus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeszów jaki najlepszy???

 

 

A co sądzicie o sklepie internetowym "Kasandra"

http://www.holenderskie.nazwa.pl/index.php

 

 

I znalazłem tutaj dobrą opinie sklepu Trzmiel z Wrocławia to chyba ten sam co na allegro trzmiel_com_pl ale tam opinie są podzielone sporo ma negatywów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli ktoś jest z okolic Krosna to polecam sklep zoologiczny przy ulicy Krakowskiej,obok starego cmentarza-dobre wyposażenie,miła obsługa i nigdy się jeszcze nie zawiodłem.

Polecam też roobi-zoo z Zielonej Góry-kupowałem u nich przez allegro akwarium i sprzęt i również jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Niestety tylko złe opinie chwilowo, jak znajdę sklep z dobrymi (dla mnie) wynikami, dorzucę :)

 

e-diodon.pl znany również z allegro, "sklep" w Łodzi, odbiór osobisty.

 

Plusy:

- wybór jest przyzwoity

- w razie potrzeby sprowadzenie na zamówienie

 

Minusy:

- tragiczne warunki trzymania kreweci i ryb - glonowa galareta w każdym baniaku

- zabite ryby na moich oczach przy łapaniu w baniaczkach i przerzucaniu do pojemnika z którego następnie przelewane do torby, w razie coś dostało, wypychane z pojemnika palcem (nie liczyłem dokładnie ile zabił ale w 10-15 się zmieścił)

- kiepska reklama "sklepu", baniaki trzymanie w piwnicy, co akurat mi nie przeszkadzało (dobrze oświetlone), ale... jako reklama niedopieszczony, wychudzony kotek, jakiejś długowłosej rasy, niewyczesany, zakołtuniony do poziomu dredów na całym pieszczochowatym ciałku.

 

SKLEP ODRADZAM !!!

 

 

 

Sieć Kakadu w Łodzi (Manufaktura, Port Łódź)

 

Plusy:

- spory wybór, możliwość sprowadzenia na zamówienie

- czasem trafi się dobry sprzedawca-akwarysta z dużą wiedzą i doświadczeniem

- ostrzegają przed chorobą ryb (jeżeli taka występuje) i nie chcą sprzedawać w tym przypadku, jeżeli sprzedawca jest akwarystą, lub doświadczony w sprzedaży naszych milusińskich

 

Minusy:

- warunki jak to w marketach - średnie

- ceny równie zdrowe jak same ryby (chyba nawet ospa dostała ospy jak ostatnio byłem), widać przynajmniej, że walczą z chorobami w baniakach

- całkowity brak wiedzy sprzedawców w kwestii teoretycznej o rybach, przynajmniej łapali rybki jak należy, wliczając w to przeniesienie zwierzaków do torebek, napełnianych tlenem z butli i wodą z oddzielonego od pozostałych baniaka

 

Polecam, jeżeli komuś nie przeszkadza wysoka cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zduńska Wola.... tragedia ogólna...

 

sklep na Żeromskiego i na Szkolnej...tzw. sieć...

 

na Żeromskiego - syn - to że na początku mojej akwariowej drogi wcisnął mi kule 4litry z welonkiem który kipnął w ciągu miesiąca... a potem do akwarium 13 litrowego zestaw 10 innych rybek czyli 5 par, które w większości były stadne to pikuś...chciał zarobić a ja byłam gorzej niż zielona...pomimo tego facet jednak ma jakies tam pojęcie, przyjmie rybki, przywiezie zamówione z giełdy, doradzi w razie problemów z akwarium i to tak ze te porady zgadzają się z poradami na forum, chce mu się...

na Szkolnej - ojciec- wydałam u nich w sklepie większość tej poważniejszej części zakupów akwarystycznych... akwarium, podłoże Sera floradept, grys bazaltowy i nieszczęsną parkę Ramirezek tydzień temu... dzisiaj poszłam z reklamacją bo samiczka okazała się zniekształcona genetycznie - miałam taka małą Krzywoustą ze zdeformowaną główką, najpierw weszła do sklepu syna - wymieniłby mi bez problemu ale miał same samczyki - poszłam na Szkolną do pana ojca - i tu awantura... zostałam po prostu zakrzyczana ze po tygodniu to ja sobie mogę... tłumacze człowiekowi że tak pracuję że nie mam szans poza sobotami na wizyty w jego sklepie! że przecież taka deformacja tydzień temu tez była że jej nie dorobiłam, ze samczyk ją gania ... to było straszne... i tu nastąpiła sytuacja że aż pożałowałam że tam poszłam...stwierdził krzycząc że ma w nosie te 8 zł wziął ode mnie słoik z rybką i na moich oczach wychlusnął na zapleczu do wc!! normalnie czuję się winna jej śmierci! odłowił mi nowa rybkę wlał do mojego słoika i dał...powiedziałam mu że w życiu do niego nie pójdę już...i nie pójdę...jestem strasznie zniesmaczona tą sytuacją...

 

sklep na Pomorskiej

- w każdym akwarium z rybki leży jakieś rybie truchło służące za pokarm innym...horror - na moje stwierdzenie - "ojej rybka zdechła i leży na dnie" - pani stwierdziła - "no cóż czasem zdychają"

- pani kompletnie nie rozróżnia płci rybek.. to u niej chciałam najpierw zakupić Ramirezki ale jak zobaczyłam te trupy to mi przeszło

- drogo

 

jeszcze są dwa sklepy ale "nietestowane" jeszcze przeze mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jawor :arrow: no cóż :roll:

- ul. Kościelna - stary dobry i poczciwy choć - wybór mają naprawdę czasami duży niedawno były nawet gurami czekoladowe ale jest tu dość drogo np. platki, mieczyki i molinezje średniego wzrostu po 4,50 zł :roll:

- ul. Limanowskiego - nie zbyt długo otworzony mały wybór choć ceny przystępne

- ul. Barbary - otworzony chyba w maju tego roku i tak jak na Limanowskiego też mały wybór choć tanio też i jeszcze coś mają endlerki i galaxy naprawdę taniocha :shock: Znajduje się nie całe chyba 30 metrów od tego z Kościelnej :zamieszany:

Był jeszcze sklep na ul. Staszica ale zamknięty chyba 4 lata temu ale i tak wybór był mały

 

Tak więc Jawor nie jest marzeniem akwarysty :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

W Bielsku Białej generalnie okropnie :(

Wszystkie sklepy w dużych marketach to porażka (no może oprócz C.H. Sarni Stok)

 

Najlepiej zaopatrywać się w Bystrej (trasa na Szczyrk)

Rodzinny sklep, gdzie jak zapytałem o Prętniki to koleś wypytał mnie o parametry, wielkość baniaka i obsadę.

A sam sklep wygląda jak akwarium w domu, w każdym jest podłoże, roślinki, korzenie

Największy minus to sklep Bokser na Krasińskiego :o koleś ma ogromną wiedzę ale o psach i kotach, do 50l proponował mi 30 Razborek klinowych :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie na mnie największe wrażenie zrobił AquaEl Zoo w Auchan - Białystok, ul. Produkcyjna 84. Nawet spory wybór rybek, starają się żeby denatów nie było w baniakach. Pan Mirek - miły człowiek i zna się na rzeczy. Zapytałem się o rybę, ale jej nie mieli. Zadzwoni do 4 konkurencyjnych punktów które mogły by mieć. Nie odesłał z kwitkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Update z mojej strony do miasa Olsztyn. Jest u nas świetny sklep akwarystyczny "Skalar". W sumie to moze nawet zoologiczny, bo oferta nie ogranicza sie do ryb. Praktycznie kazdy biotop, fachowa obsluga, mozliwosc skladania zamowien na naprawde sporo gatunkow. Z tego co wiem, dla werdkarzy tez wiele rzeczy sie znajdzie :-) Ciezko ich znalezc, bo maja zaslonieta blokiem lokalizacje, ale maja mapke na stronce: http://skalar.olsztyn.pl/kontakt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rawa Mazowiecka

Tragedia.

Sklep przy ulicy Kościuszki, pani jest bardzo miła zna się na psach kotach, kanarkach, chomikach, również doradzi w doborze odpowiednich rzeczy do akwarium ale co do rybek już nie. W akwariach pływają trupy. Roślinki: kabomba, moczarka, gałęzatka i na tym przeważnie się kończy. Ogólnie jednak jest to najlepszy sklep w mieście. Chociaż ryby kupuję w centrum.

Drugi w centrum miasta. Akwaria są zadbane ale nie ma roślinek. Ogólnie w oby dwóch są tylko popularne rybki.

Jest jeszcze trzeci sklep koło szpitala ale nie ma po co tam chodzić. Chyba pięć akwariów w którym są gupiki, neonki, mieczyki, welonki, no i glonojady.

Nie jest to marzenie akwarysty. Ale w sprawach wędkarstwa są dobrze rozwinięte. Głownie dlatego, że mamy Zalew i rzekę.

 

 

Jest może jakiś dobry sklep w Skierniewicach?. Bo do tego miasta mi bliżej niż do Łodzi czy Warszawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

ja jestem w szkocji i w sklepie o ktorym mowiles 'pets home' nie jest najlepszy z rybkami

 

1.nie czyszczone akwaria

2. nie raz jak bylam tam znalazlam umierajacom rybke albo juz zdechla a raz znalazlam rozkladajocego sie glonojada x_x

 

lecz obok mnie jest maly sklepik 'dogfish' maja wspanialy wybor ryb i jak patrzalam wszystkie byly zdrowe i pelne zycia :D i mozna tam znalezc i samce i samiczki w przeciwienstwie do pets home gdzie byly tylko samce naprzyklad gupika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...