Forum akwarystyczne - Super Akwarium korzysta z plików cookie ("ciasteczka"). Przeczytaj tę stronę Polityka prywatności dla uzyskania szczegółów. Czy wyrażasz na to zgodę:    Wyrażam zgodę
Wyrażam zgodę

Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nowicjusze....

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Karol

Karol

Bywalec

• Użytkownik
  • 85 postów

Napisano 09 listopad 2008 - 23:59

Witam :) dzis urodzily sie rybki mieczyki:P spodziewalem sie ich troche pozniej:/ wiec jeszcze nie kupilem kotnika :/ no i uratowalem tylko 3 male mieczyki, narazie czuja sie dobrze chociaz pan bojownik sie czai i probuje sie dostac do pojemniaczka w ktorym sa mlode(niemam innego akwa wiec tylko w ten sposob moge trzymac te male) Mocno zmielilem pokaram ale jest nadal troszke duzy do ich pyszczkow, widze jednak ze male rozszarpuja i zjadaja platki:) Mam nadzieje ze bedzie im dobrze :) wsadzilem do rybek kilka malych roslinek ktore troszke zniszczylem przy wylwianiu maluchow, i teraz male w nich siedza :) Czy te rybki zdolaja przezyc w takich warunkach ? maja warunki takie jak w wszystkie ryby w akwa ale nie wiem czy mlode nie powinny miec innej temperatury czy cos :P

#2 bart

bart

Dyskutant

• Użytkownik
  • 232 postów
  • LokalizacjaDarlington UK

Napisano 10 listopad 2008 - 00:00

no to gratulacje :)
pozdrawiam

#3 emi

emi

Dyskutant

• Użytkownik
  • 156 postów
  • Lokalizacjadolnośląśkie

Napisano 10 listopad 2008 - 20:10

Gratuluje maluchów i myślę,że nie powinieneś nic zmieniać zostaw wszystko tak jak jest i nie zmienaj parametrów wody!
126l 2 slalary(para) 2 molinezje 2 mieczyki hellera 8 kirysków 2 Pielęgniczki ramireza 25l 1 Bojownik Wspaniały! 3 kiryski

#4 Karol

Karol

Bywalec

• Użytkownik
  • 85 postów

Napisano 10 listopad 2008 - 20:45

oki dzieki:)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Chcesz korzystać ze wszystkich funkcji forum? Zarejestruj się. To zajmie tylko chwilę!