Forum akwarystyczne - Super Akwarium korzysta z plików cookie ("ciasteczka"). Przeczytaj tę stronę Polityka prywatności dla uzyskania szczegółów. Czy wyrażasz na to zgodę:    Wyrażam zgodę
Wyrażam zgodę

Skocz do zawartości

Zdjęcie

Poziom PO4 we wrocławiu (mokry dwór)

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Vercynogetorix

Vercynogetorix

Tubylec

• Użytkownik
  • 324 postów

Napisano 08 styczeń 2018 - 14:55

Hej,

jest może ktoś z WRO i może zrobić u siebie testy kranixu na PO4?; szczególnie jeśli ma ujęcie mokry dwór,

moimi testami wychodzi <0,05 a zaczynam coraz mocniej w to wątpić

#2 AkwaMichał

AkwaMichał

Bywalec

• Użytkownik
  • 87 postów

Napisano 08 styczeń 2018 - 15:07

Wiesz...mieszkam w dzielnicy Fabryczna, ale nie wiem czy to jest ujęcie Mokry dwór czy Na grobli.

MPWIK Wrocław nie podaje informacji o fosforze - KLIK.

W każdym razie przed chwilą za pomocą testów Zoolek zmierzyłem fosfor prosto z kranu - wynik: 0,25! Ale to coś dużo...

EDIT: Wypłukam wszystko wodą demineralizowaną i zrobię test raz jeszcze, ale to potem.

Użytkownik AkwaMichał edytował ten post 08 styczeń 2018 - 15:40

#3 Vercynogetorix

Vercynogetorix

Tubylec

• Użytkownik
  • 324 postów

Napisano 08 styczeń 2018 - 16:07

Wiesz...mieszkam w dzielnicy Fabryczna, ale nie wiem czy to jest ujęcie Mokry dwór czy Na grobli.

MPWIK Wrocław nie podaje informacji o fosforze - KLIK.

W każdym razie przed chwilą za pomocą testów Zoolek zmierzyłem fosfor prosto z kranu - wynik: 0,25! Ale to coś dużo...

EDIT: Wypłukam wszystko wodą demineralizowaną i zrobię test raz jeszcze, ale to potem.

Z tego co wyczytałem z starych postów z mojego poboru powinno być.... 1.25; stąd zaskoczenie rezultatem testów 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Chcesz korzystać ze wszystkich funkcji forum? Zarejestruj się. To zajmie tylko chwilę!