Forum akwarystyczne - Super Akwarium korzysta z plików cookie ("ciasteczka"). Przeczytaj tę stronę Polityka prywatności dla uzyskania szczegółów. Czy wyrażasz na to zgodę:    Wyrażam zgodę
Wyrażam zgodę

Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jakie media do HW-302?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 hakazi

hakazi

Podglądacz

• Użytkownik
  • 7 postów

Napisano 10 listopad 2017 - 20:46

Witam.
Chce kupić filtr HW-302 , będzie to mój pierwszy filtr kubełkowy i nie wiem jakie media tam dodać i jakiej kolejności .
Akwarium posiadam 112l profilowane a w nim jeden zbrojnik albinos i 4 ramirezy electric blue , i z 5 molinezji .
Mam też dużo roślin ale nie znam nazw wszystkich jedynie wiem że mam nurzańca i Amazonkę .
Jakie media mam dokupić aby było dobrze , czytałem że i wate się daje ale nie wiem jaką i gdzie .
Dziękuję za pomoc .
Pozdrawiam .

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

#2 ahr

ahr

Ban Master

• Moderator
  • 1897 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 11 listopad 2017 - 00:15

Watę do kubełka to raczej niekoniecznie. Gąbki i złoża biologiczne typu ceramika bardziej wskazane.

Nie wiem natomiast czy to dobra decyzja, taki filtr. Może lepiej rozejrzeć się za używanym Eheimem z serii classic, albo chociaż Unimaxem Aquaela?

sml_gallery_8283_309_86545.gifsml_gallery_8283_309_27530.gif
"I may be an idiot, but I'm not stupid"

#3 hakazi

hakazi

Podglądacz

• Użytkownik
  • 7 postów

Napisano 11 listopad 2017 - 19:47

Jak bym nie miał żony to na pewno kupił bym coś z górnej półki ale aktualnie nie mogę.
A ten HW-302 nie jest dobrym filtrem?

A może :

HW 304A
Lub:
Ehim 2227
Który był by lepszy?

Użytkownik hakazi edytował ten post 11 listopad 2017 - 20:01

#4 Aisulim

Aisulim

Wyjadacz

• Użytkownik
  • 617 postów
  • LokalizacjaMława

Napisano 13 listopad 2017 - 13:09

Jeśli parametry podobne to na bank eheim będzie lepszy. Lepszy używany w dobrym stanie Eheim niż HW.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Chcesz korzystać ze wszystkich funkcji forum? Zarejestruj się. To zajmie tylko chwilę!