Forum akwarystyczne - Super Akwarium korzysta z plików cookie ("ciasteczka"). Przeczytaj tę stronę Polityka prywatności dla uzyskania szczegółów. Czy wyrażasz na to zgodę:    Wyrażam zgodę
Wyrażam zgodę

Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziwne zachowanie neonka i kiryska

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Oberon

Oberon

Podglądacz

• Użytkownik
  • 10 postów

Napisano 10 październik 2017 - 21:22

Witam,

Mam 2 problemy:

1) neonek jeden dziwnie pływa(mam 6)... bardziej w pionie i opada - zalaczylem filmik. Wygląda jak by mu coś ogon podgryzlo bo jest w porównaniu do innych trochę mniejszy... ale obsadę mam neonki i kiryski(kiedyś był jeszcze na chwilę -przechowanie mieczyk Hallera ...może to jego sprawka :hmm:)

2) kirysek jeden jest markotny. Siedzi i wygląda prawie jak zdechły. Od początku posiadania go nie był jakimś demonem ..był chowany z kiryskami panda i tygrysimi .. ale teraz jest mega ospaly został sam... dokupilem 2 albinosy bo myślałem że się ozywi ale nic to nie dało. Jak by depresja

Zachowanie obu rybek jest już od dłuższego czasu..

71ec2e35c7f95270b9189d580940f93c.jpghttp://cloud.tapatal...d/VIDEO0260.mp4

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka

Użytkownik Oberon edytował ten post 10 październik 2017 - 21:30

#2 Oberon

Oberon

Podglądacz

• Użytkownik
  • 10 postów

Napisano 15 październik 2017 - 19:48

Póki co wymieniłem tzn narazie działają 2 filtr na turbo 500. Dokupilem do niego 2 pojemnik . Zrobiłem z racji wielkości delikatny niewielki prefilt z gąbki a później wladowalem kulki z ceramiki do jednego a do drugiego ceramikę na pół z zeolitem. Dokonałem trochę przyciski i wywalam skutecznie ślimaki male.... póki co trochę się kirysek ruszył nie wiem czy z ciekawości czy strachu 🙈

Co do neonka chyba pójdzie out bo źle wygląda taki skaczacy ... wygląda chyba na mechanicznie uszkodzonego

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Chcesz korzystać ze wszystkich funkcji forum? Zarejestruj się. To zajmie tylko chwilę!