Skocz do zawartości

jak z trzech zrobić dwa


LiPa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. To mój pierwszy post wiec jesli będą jakieś niedociągnięcia z góry przepraszam. Do tej pory poznawałem teorię i powoli przygotowywałem się do zorganizowania jakiegoś baniaczka. Życie rzuciło mnie na głęboką wodę stąd proszę was o pomoc. Niejako w spadku otrzymałem trzy akwaria. 30l, 60l oraz 100l. (Nie pytajcie jak to sie stalo.) Razem z akcesoriami, podłożem, filtrami itd. Niestety nie mam miejsca na trzy akwaria. Chcę sobie zostawić dwa. 60l. oraz 100l. Nie za bardzo natomiast wiem kto z kim i na jakim litrasu bedzie się dobrze czuł. Ciekaw jestem waszych podpowiedzi i na koniec piszę co na obecną chwile jest w tych zbiornikach z tego co udalo mi się rozpoznać choc pewien do konca nie jestem bo jak mówiłem na razie przyswajałem teorie. W 30litrach jest "milion" gupików. Przeważnie pawie oczko. Dwa Endlery, zbrojnik niebieski. W 60 litrach jest zbrojnik niebieski, 6 neonów czerwonych, 2 neony innesa, 4 brzanki pieciopregie, 2 zwinniki filigera, 6 fantomów czarnych, dwa kiryski spiżowe, 1 kirysek pstry. W 100 litrach natomiast 4 skalary, 1 mieczyk hellera, 2 milinezje ostrouste, 1 gurami mozaikowy, 1 bicja wspaniala, 2 bystrzyki ale dokładnej nazwy jeszcze nie rozpoznalem, 2zbrojniki niebieskie. Jak z tego całego przerybienia zrobic obsadę na dwa akwaria. Z góry dziekuje za wszelka pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...