Skocz do zawartości

gdy szukasz kogoś do działania a wśród znajomych pustki


superkb
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

Trochę już jestem na tym forum i myślę że mam narzędzie które pomoże Wam znaleźć bratnie dusze do różnych działań.

 

Do rzeczy:

Startuję właśnie z portalem ... z dostępnym dla wszystkich katalogiem wydarzeń i mapą wydarzeń dla ludzi mających ciekawe inicjatywy, jednak brak w najbliższym otoczeniu towarzystwa do zrealizowania pomysłu.

 

Pomyślałem że warto by rozruszać trochę forum i zorganizować spotkania użytkowników przy pomocy Spiknika , odsyłając również do forum.

Każdy na tym zyska, Wy zbliżenie znajomości, poznanie nowych ludzi, a Spiknik będzie mógł się wypełnić wydarzeniami których na start potrzebuje.

Na Spikniku można też organizować różne wymiany, wspólną naukę itp.

 

Każdy z nas ma też swoje mniej lub bardziej uzewnętrzniane zainteresowania, poniekąd przez brak podobnych ludzi w otoczeniu, czy choćby na FB. W Spikniku nie ograniczając się tylko do najbliższych znajomych łatwiej będzie można znaleźć bratnie dusze o podobnych zainteresowaniach, do realizacji wspólnych pomysłów, do czego gorąco zachęcam. Dzięki mapie wydarzeń łatwo odnajdziemy co w naszej okolicy, a katalog wydarzeń pozwoli wybrać kategorię ze zbiorem wydarzeń nas interesujących.

 

Adres:

...

 

Oczywiście korzystanie z portalu nic nie kosztuje :)

 

Pozdrawiam,

Karol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...