Skocz do zawartości

250 litrow narożnego


Martinez87
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To zobaczycie bede aktualizować. A na marginesie przeczytaj co to gruz i wg mnie to nawet nie powinnas byc nie wiem co jest nizej od moderatora ale ok. Udowodnie wam

 

Wysłane z mojego HUAWEI SCL-L01 przy użyciu Tapatalka

 

 

A gatunki ryb czy roslin? O co ci chodzi sprecyzuj swoja odpowiedź

 

Wysłane z mojego HUAWEI SCL-L01 przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal powtarzasz, że gadam głupoty - jak mantrę. A nie wytłumaczysz w żaden merytoryczny sposób, dowodząc, żeś jest gruby w sprawie ichtiologii. Może mnie oświecisz, co takiego mówię głupio? Póki co nie odbiegasz zachowaniem od żadnego pospolitego forumowego trolla, który przyjdzie, popyszczy, pobluzga, a pożytku z niego nie ma żadnego, może poza chwilowym rozbawieniem, które potem przechodzi we współczucie.

 

Zatem, panie Ichtiolog, rozwiniesz pan coś, czy ne potrafiu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martinez87 

Ludzie to co Ci piszą to tylko po to by Ci pomóc, że tak powiem naprowadzić Cię na lepszą drogę. 

Niektórzy tutaj naprawdę piszą ze swojego doświadczenia i choć może trudno w to uwierzyć wiedzą co piszą. Nie chcę tutaj nikogo obrażać, ale każdy człowiek rozumny powinien wyciągnąć wnioski z każdego posta, a nie tylko wkurzać się bo ktoś miał czelność coś skrytykować.

To co tutaj piszą o obsadzie i żwirze to niestety prawda. Ryby do siebie nie pasują jeśli chodzi o wymagania a co do żwiru to nie dość że taki gruby żwir, wręcz kamienie marnie wyglądają to tak jak pisał ahr i Dhuz cały syf będzie się gromadzić między kamieniami, a po jakimś czasie zacznie gnić i szlag trafi ryby i całe akwarium.

 

Dobra rada na przyszłość, czytaj ze zrozumieniem każdego posta i wyciągaj z niego wnioski bo tutaj naprawdę są ludzie co się znają na rzeczy i nie denerwuj się tylko dlatego że ktoś może mieć inne zdanie od Twojego.

 

Edytowane przez Dawidk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal piszesz tak, jakbym nie miał przez 5+ lat żwiru w swoich akwariach i nie widział, jak takie podłoże funkcjonuje. ;) Kompletnie nie czytasz, co do Ciebie pisać, zacietrzewiasz się potem i cyrki robisz. Po co?

 

Nie to ty sie usrales mojego podłoża jakby nie wiadomo jakue złe było
Mój drogi trollu, nie usrałem, tylko dobrze wiem, jak tego typu podłoże ogólnie, a nie tylko w twoim narożniaku funkcjonuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym to chcesz wyeliminować? Tymi kilkoma roślinkami co tam masz? Przynajmniej dosadź roślin, dużo roślin.

Coś mi się wydaje że ryby nie pożyją zbyt długo. Dobra, podłoże podłożem, miej se jakie Ci się podoba (mnie osobiście takie wielkie kamienie się nie podobają). Ja tam wolę piach i właśnie dzisiaj zmieniałem podłoże w mojej 126. Miałem tam żwir znacznie drobniejszy od Twojego ale i tak wydawał mi się zbyt gruby więc zmieniłem na piach.

Piach, żwir, gruz, kamienie, wszystko jedno co dasz na dno bo i tak ryby do siebie nie pasują pod względem wymagań. Ale już widzę że nie dasz się przegadać i gó..o Cię obchodzi że ryby się będą męczyć.

Edytowane przez Dawidk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym to chcesz wyeliminować? Tymi kilkoma roślinkami co tam masz? Przynajmniej dosadź roślin, dużo roślin.

Coś mi się wydaje że ryby nie pożyją zbyt długo. Dobra, podłoże podłożem, miej se jakie Ci się podoba (mnie osobiście takie wielkie kamienie się nie podobają). Ja tam wolę piach i właśnie dzisiaj zmieniałem podłoże w mojej 126. Miałem tam żwir znacznie drobniejszy od Twojego ale i tak wydawał mi się zbyt gruby więc zmieniłem na piach.

Piach, żwir, gruz, kamienie, wszystko jedno co dasz na dno bo i tak ryby do siebie nie pasują pod względem wymagań. Ale już widzę że nie dasz się przegadać i gó..o Cię obchodzi że ryby się będą męczyć.

Kolego roslin troszke jest tylko za korzeniami, ale dosadze jeszcze napewno troche. A ryby mam takie ze 112 litrowego. Co proponujesz z obsada zmienic?

 

Wysłane z mojego HUAWEI SCL-L01 przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego wyluzuj nikt tu nie pisze po to żeby tobie zaszkodzić a raczej pomóc czytaj ze zrozumieniem a to że po tobie jadą to norma na każdym forum, bo jak można trzymać kiriski na kamieniach tylko dlatego że tobie się to podoba? Ale nie podoba się rybom. Chłopaki na tym forum bardzo mi pomogli i pomagają nadal tylko trzeba słuchać a nie być najmądrzejszym, na pewno pamiętają batalie o sikanie do akwarium.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego wyluzuj nikt tu nie pisze po to żeby tobie zaszkodzić a raczej pomóc czytaj ze zrozumieniem a to że po tobie jadą to norma na każdym forum, bo jak można trzymać kiriski na kamieniach tylko dlatego że tobie się to podoba? Ale nie podoba się rybom. Chłopaki na tym forum bardzo mi pomogli i pomagają nadal tylko trzeba słuchać a nie być najmądrzejszym, na pewno pamiętają batalie o sikanie do akwarium.

No wlasnie czytaj ze zrozumieniem. Czy ja pisze zemam kiryski ? Nie. NApisałem ze chcialem a to różnica. Kolejna sprawa. Ostatni moj post to nie wiem czy widzisz ale odpuscilem i pisze spokojnie wiec odpusc jak nie piszesz nic madrego

 

Wysłane z mojego HUAWEI SCL-L01 przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...