Forum akwarystyczne - Super Akwarium korzysta z plików cookie ("ciasteczka"). Przeczytaj tę stronę Polityka prywatności dla uzyskania szczegółów. Czy wyrażasz na to zgodę:    Wyrażam zgodę
Wyrażam zgodę

Skocz do zawartości

Zdjęcie

Najlepsze sklepy internetowe

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

#1 Yoss

Yoss

Przechodzień

• Użytkownik
  • 0 postów

Napisano 07 luty 2017 - 22:13

1. Akwarystyczny 24
2. Plantagarden
3. Clarias
4. Belio
5. Peha 68
.
.
.
.
.
.
Rosliny Akwariowe- omijac

#2 raiders

raiders

Fanatyk

• Użytkownik
  • 1094 postów

Napisano 07 luty 2017 - 22:24

Pod jakim względem najlepsze?
W mojej ocenie akwarystyczny24 to najdroższy sklep a i obsługa nie najlepsza . U nie na dzień dzisiejszy najlepszy jest clarias ze względu na doskonały kontakt i obsługę,dobre ceny i zniżki,bonusy.
Lumia 640
  • Mariah Madeline lubi to

Regulamin 4.2

#3 kubota

kubota

Gawędziarz

• Użytkownik
  • 114 postów
  • LokalizacjaBydgoszcz

Napisano 07 luty 2017 - 22:37

Wczoraj zamówiłem grzałkę z Plantagarden. Zobaczymy jak im pójdzie :)

#4 Fillipser143

Fillipser143

Małomówny

• Użytkownik
  • 48 postów
  • LokalizacjaLublin

Napisano 07 luty 2017 - 23:09

Ja niedawno kupowałem akwarium i najzwyczajniej w świecie kupowałem wszystko co najtańsze z allegro. Porównywałem ze sklepami, ale na allegro nadal najtaniej.

#5 kamil55

kamil55

Gaduła

• Użytkownik
  • 125 postów

Napisano 07 luty 2017 - 23:16

Ja niedawno kupowałem akwarium i najzwyczajniej w świecie kupowałem wszystko co najtańsze z allegro. Porównywałem ze sklepami, ale na allegro nadal najtaniej.

Allegro to jest ogólnie większość sklepów ma tam swoje oferty   

#6 locdog

locdog

Ja tu mieszkam

• Użytkownik
  • 3004 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 08 luty 2017 - 04:03

http://forum.superak...kwarystycznych/

Beztytulu_anxhweh.jpg

#7 _Mateusz_

_Mateusz_

Gaduła

• Użytkownik
  • 147 postów
  • LokalizacjaMiedziana Góra

Napisano 09 luty 2017 - 18:10

Allegro jest najleprzym sklepem internetowym, tam jest wszystko.

#8 mrkojiro

mrkojiro

Wyjadacz

• Użytkownik
  • 610 postów
  • LokalizacjaŚwiebodzice

Napisano 10 luty 2017 - 10:23

Allegro jest najleprzym sklepem internetowym

Allegro nie jest sklepem internetowym ale miejscem, które skupia sprzedawców zarówno indywidualnych jak i tych prowadzących działalności (sklepy). Wiele sklepów internetowych prowadzi sprzedaż za pośrednictwem allegro. Podsumowując, allegro wyłącznie pośrednikiem. Znajdziesz tam tysiące niepowiązanych ze sobą sklepów z praktycznie każdej branży. To tak dla Twojej informacji. 

Kostka 30cm @ 27l Neocardina Davidi "Blue Velvet"

Cierpliwość - cnota akwarystów. Pamiętajmy o niej udzielając rad początkującym, bo najbardziej doświadczeni też kiedyś zaczynali

#9 kubota

kubota

Gawędziarz

• Użytkownik
  • 114 postów
  • LokalizacjaBydgoszcz

Napisano 10 luty 2017 - 12:44

Wczoraj zamówiłem grzałkę z Plantagarden. Zobaczymy jak im pójdzie :)

W poniedziałek zamówiłem grzałkę, w środę przyjechał kurier. Ilość folii bąbelkowej zrobiła na mnie wrażenie :) Jak trafię u nich na jakąś ciekawą ofertę to na pewno będę zamawiał. 

#10 Cikero

Cikero

Przechodzień

• Użytkownik
  • 0 postów

Napisano 24 kwiecień 2017 - 13:47

Oczywiście, że allegro tylko umożliwia, ale dzięki temu sprzedawcy i my korzystamy

#11 Łza

Łza

Dyskutant

• Użytkownik
  • 181 postów
  • Lokalizacjaokolice Krakowa

Napisano 17 październik 2017 - 09:58

Ja bym poukrywał puste kategorie (nie zawierające produktów) - trudno teraz się przebić przez gąszcz kategorii, a większość z nich i tak jest pusta. Nie mogę też znaleźć pokarmów dla ryb.

#12 herex77

herex77

Przechodzień

• Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 20 październik 2017 - 16:19

Zaprezentuję inny punkt widzenia. Gdy szukasz sklepu, warto spojrzeć na reklamy Google. Dlaczego? Ponieważ jeśli ktoś prowadzi kampanię Google Adwords, zależy mu na atrakcyjności sklepu i dobrej obsłudze klienta. Nie po to jest na szczycie strony wyszukiwań, by za chwilę cię rozczarować wyglądem lub kiepskim asortymentem. Taki sklep daje gwarancję gotowości na każdego klienta. Jeśli chcesz poczytać więcej o Adwordsach, tu odprowadzam do artykułu: ... [ciach] ...
Warto więc zaglądać w proponowane sklepy, ponieważ są dostosowane całkowicie do wyszukiwań i można spodziewać się dobrego poziomu.

Pierwszy post na forum i już link do jakiegoś portalu, serio? Za następny taki post będzie nagroda.
/Luna

#13 kubota

kubota

Gawędziarz

• Użytkownik
  • 114 postów
  • LokalizacjaBydgoszcz

Napisano 27 październik 2017 - 08:13

Marketingowy bełkot. Żaden świadomy, rozsądny kupujący nie będzie się sugerował reklamami.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Chcesz korzystać ze wszystkich funkcji forum? Zarejestruj się. To zajmie tylko chwilę!