Skocz do zawartości

mark377abc
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem co to za ryby Ci się wyluły. Dla niewielkich gatunków cyklop może być zbyt duży do skonsumowania. Polecam JBL artemia fluid, ewentualnie Hikari First bites . Tych używałem. Potem nicienie micro,ale to już od kogoś z hodowli.

 

Wysłane z mojego HTC Desire 610 przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co to za ryby Ci się wyluły. Dla niewielkich gatunków cyklop może być zbyt duży do skonsumowania. Polecam JBL artemia fluid, ewentualnie Hikari First bites . Tych używałem. Potem nicienie micro,ale to już od kogoś z hodowli.

 

Wysłane z mojego HTC Desire 610 przy użyciu Tapatalka

Małe pielęgnice miodowe. Zakupiłem w sklepie plankton czerwony, mrożony.

Edytowane przez Miniu
Pisownia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry pokarm kupiłeś. psyho39 też b.dobrze Ci radzi. A cyklop to jak będą miały 2 miesiące może wtedy.

Witam  na oko mam 60-80 małych rybek narybku 10 dniowego przez jaki ,okres mam karmic tym cyklopem i ile tego mam im dawac ,jest

to mrożony pokarm w kostkach plankton czerwony a rybki jak wspomniałem Pielęgnice Miodowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam  na oko mam 60-80 małych rybek narybku 10 dniowego przez jaki ,okres mam karmic tym cyklopem i ile tego mam im dawac ,jest

to mrożony pokarm w kostkach plankton czerwony a rybki jak wspomniałem Pielęgnice Miodowe

Poczekaj spokojnie  na odpowiedź. Nie zakładaj kolejnych tych samych tematów. Za kolejne powtórzenie będzie ostrzeżenie! I pisz poprawnie. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Z mrożonych bezpieczny jest  tylko solowiec. Wszystko inne jest nosicielem pasożytów. Szczytem było już to, jak w mrożonce ze szklarką znalazłem malutką rybkę.

 

Zaleca się mrożenie przez okres 14 dni w temp -20 żeby zabić pasożyty. 

Tu garść przydatnych informacji: http://elem.internetdsl.pl/akk/artykuly/oczlik.html

 

Jeśli ktoś decyduje się na hodowlę, powinien zainwestować w zestaw do hodowli solowca.

Edytowane przez DavyJones
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...