Skocz do zawartości

[112] Aranżacja


luk12
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Filtr: Turbo 750

Grzałka: 100W

Oświetlenie świetlówki 2x18W

 

Obsada:

 

Furcatus: 10

Tęczanka: 4

Fantom czarny: 7

Zwinnik blehera: 5

 

Zdjęcia są prawie aktualne, więc roślinami które są na dnie nie trzeba się przejmować.

Jak można bardziej urozmaicić aranżacje mojego akwa?

post-23462-0-27977200-1466964679_thumb.jpg

 

post-23462-0-94031400-1466964860_thumb.jpg

Edytowane przez luk12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed filtrem korzeń, nastepnie dołóż wysokich roślin np. reineka, nurzaniec, mikrozorium i będzie fajnie. Na korzeń mech.

 

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka

Aha, grzałka do tyłu, prawy róg za to zielsko.

Edytowane przez TLB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Jak dla mnie po metamorfozie jest EXTRA! Fajnie, dziki się zrobiło z tej jednej strony. Zdobądź drugi taki kamień jak masz przed filtrem (taki biały) i postaw go obok tego pierwszego. Pomiędzy wciśnij Anubiasa, albo jakieś Mikrozorium. Obok nich, albo za nimi (tak by były widoczne) możesz jeszcze korzenia dołożyć. Te kable z tyłu schowaj, a też będzie lepiej. 

 

EDIT: Ta skorupa od kokosa to dobre schronienie, ale masz sporą roślinność, więc możesz z niego zrezygnować. Wg taki kokos trochę nienaturalnie wygląda.

Edytowane przez Micheal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było lepiej według mnie przed metamorfozą. Może jak bardziej zarośnie to będzie lepiej :^)

 

Nie lubię aż tak zarośniętego baniaka i będę starał się na bieżąco robić podcinki.

Jak dla mnie po metamorfozie jest EXTRA! Fajnie, dziki się zrobiło z tej jednej strony. Zdobądź drugi taki kamień jak masz przed filtrem (taki biały) i postaw go obok tego pierwszego. Pomiędzy wciśnij Anubiasa, albo jakieś Mikrozorium. Obok nich, albo za nimi (tak by były widoczne) możesz jeszcze korzenia dołożyć. Te kable z tyłu schowaj, a też będzie lepiej. 

 

EDIT: Ta skorupa od kokosa to dobre schronienie, ale masz sporą roślinność, więc możesz z niego zrezygnować. Wg taki kokos trochę nienaturalnie wygląda.

O którym kokosie mówisz o tym po lewej czy po prawej.

Ogólnie ten biały kamień co jest po prawo to dałem go na mech, który można zobaczyć z pierwszego zdjęcia ale dużo podcięty. Może mogłem go całego wyrzucić ale chociaż krewetki będą miały tam schronienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...