Skocz do zawartości

Czy czipować psa?


GoldFish99
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam takie niecodzienne pytanie. Od niedawna mam psa, wzialem ze schroniska labradora, strasznie zaniedbanego, ale już jest lepiej. Niestety mam taki problem, że często mi ucieka, nie wiem z jakiego powodu i zastanawiam się nad chipem. Weterynarz mi powiedział za czip 150 zł, co mi się wydaje bardzo dużo, a na <REKLAMA> znalazłem strzykawkę z czipem za 13 zł. No różnica ogromna, tym bardziej, wiec teraz pytani. Czy ta cena 150 zł to nie jest waszym zdaniem wywindowana, czy lepiej kupić samemu taką strzykawkę i zapłacić tylko za usługę wszczepienia czipa?

 

4.2. Zabrania się umieszczania linków i/lub opisów reklamujących inne serwisy, blogi i strony internetowe. Następny post zostanie nagrodzony ostrzeżeniem. /Miniu/

Edytowane przez Miniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wątek rozmowy o wszystkim i o niczym. Czyli piszemy co chcemy. To co nie mogę napisać np. O modelarstwie albo o zdjęciach tudzież o muzyce?? A co do psów to zależy, ja bym nie czipował. Mialem psa i kota i cyborgi to nie były.

 

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety labradory czasem lubią uciekać. Ja za czipowanie kota zapłaciłem 50zł. A dasz rade sam wprowadzić ten czip? Poza tym trzeba wgrać na niego niezbędna iformacje... Czy nie lepiej by było po prostu zainwestować w obroże z plakietką(z adresem, telefonem i tp.)?

 

Obroża to raczej nie to samo co chip :) może się zerwać,informacje mogą się zamazać i takie tam inne.Co do chipów to są prowadzone akcje w których płaci się za to 0 :razz:  wystarczy wyczaić moment i się umówić do danego weta .A nawet gdyby kosztowało to 50pln. to według mnie nie jest to wiele za radość z odzyskanego zwierzaka w razie gdyby się zgubił ;-)  .

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...