Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

bo jak na SA to aranż mocno skalny


W SA też są skały. Co prawda nie w takim układzie i ilości, ale są :).

 

Szkoda mi Twojej tangi, bo była cudna... ale rozumiem też potrzebę odmiany


Zawsze chciałem mieć tło strukturalne, ale baniak jest po prostu za mały by wpuscic coś ciekawszego i w związku z tym  miałem problemy czy kupować planowaną obsade czy nie... Ale dobrze, ze jej nie kupiłem bo nad SA nie musiałem się zastanawiać długo :).

 

Kiedy planujesz je wprowadzić i w jakim układzie? (bo ja bym się tu pokusił o coś rzędu 3+3)


Wprowadzę je jak je otrzymam i zrobie im kwarantanne, a kiedy do mnie przyjdą to nie wiem sam :D. Są zamówione i zapłacone.

Kupiłem 3+3 WF i do nich stadko habrosusów WF.

 

PS. Czemu jako towarzyszące dałeś akurat endlerki? Producenci żywej karmy??


Bo endlerki są małe, też lubią taką wodę i bardzo lubie do nich wracać. Ponadto udało mi się dorwać parę złotych endlerek (które możliwe, że niedługo oddziele by utrzymać linie) i nie mogłem się im oprzeć bo to imho najpiękniejsza odmiana.

A karma to swoją drogą :)

 

a ten moim zdaniem jakoś trochę odklejony od siebie i niespójny.


Też mam takie wrażenie, zwłaszcza patrząc na fotki, ale na żywo aż tak nie rzuca się to w oczy :).

 

zbiornik wygląda jakby był przygotowany na konkurs


Dziękuje za miłe słowa :). Ciesze się, że i Wam się podoba ten zbiornik bo ja naprawde dawno nie byłem tak z niego zadowolony jak teraz. Samo tło  funkcjonowało prawie pół roku, a wystarczyło dodać zielska i liści i jakoś baniak od razu chciało się zasiedlić :)

 

No i te goldy... ("Y... ale że co?")


No, goldy <3  
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Kupiłem 3+3 WF i do nich stadko habrosusów WF.

No i cudnie, 3 samce to dobre wyjście. Miałem 3 samce (+ parkę ramirezek) w 160L i wszyscy żyli spokojnie, ale jak wcześniej miałem tylko 2 samce to jeden (mniejszy) był mocno zdominowany.

 

Habrosusy to genialne maluchy, ale dopiero w większej ilości. U mnie stadko 20 sztuk było mega pocieszne i można było patrzeć na ich śmiganie cały dzień (zwłaszcza jak kilka samców goniło samiczkę :D ).

 

Tak jak mówiłem baniaczek super, macie we mnie wiernego oglądacza (zresztą jak wszystkie Twoje dotychczasowe baniaki :P ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pleyu, tylko tym Habrosusom to chłodniejszą wodę. Tak poniżej 25°C.
U mnie z Ramirezami przy 25°C padło 3/4 stada.

 

Jeśli chodzi o Borelli to były to moje pierwsze apisto. Niestety nie przyjęły się, a miałem je dość długo.
W 54 litrach miałem i 1+1 i 1+2.
Zastanawiam się czy do nich nie wrócić tylko tym razem w układzie 2+2.

Edytowane przez locdog
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 9 miesięcy temu...

Parametry były w porządku, ale coś musiało mieć w sobie bo ryby wyglądały jak śmierć.
Po przeniesieniu ryb do innego zbiornika- z innym piachem nagle ożyły i żyją po dziś dzień.

Piasek do piaskownic z Castoramy. Ale nie Kreisel, tylko jakiś inny, szary taki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...