Skocz do zawartości

pomoc w wyborze filtra


Marcin921
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 

 

Chciał bym kupić filtr do akwarium 112 l. Nie wiem który wybrać 

 

http://allegro.pl/filtr-zewn-hw-504b-1000l-h-z-lampa-uv-c-5w-nowosc-i4910971698.html

 

http://allegro.pl/filtr-zewnetrzny-hw-302-1000l-h-wklady-promocja-i4910969197.html

 

Poprosił bym o pomoc w wyborze lub podpowiedz jeżeli żaden z tych to jaki był by odpowiedni. 

 

Z góry Dziękuję i Pozdrawiam.

Edytowane przez darekbart
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Kolego na na twoim miejscu wolałbym poszukać filtra używanego( z gwarancją) jakieś dobrej firmy JBL, Tetra-Tec
, Aquaela będą dużo lepsze niż ten co chcesz kupić.
Ja polecam Unimax 250, do twojego akwarium idealne.

 

Pozdrawiam
                     Duchu

Edytowane przez Duchu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Hej Marcin921, nie wiem czy już kupiłeś filtr, ale jeśli moge coś doradzić to dołoże sie do tego co koledzy wyżej napisali, za małe pieniądze lepiej kupić używke niż chinszczyzne. A jeszcze lepiej dołożyć i kupić coś firmowego nowego.

Pozwole sobie opisać tutaj mój przypadek może da Ci to coś do myślenia.

Kupiłem set akwarium, pokrywa, filtr. Już po paru dniach szukałem nowego filtru. Nie mając za bardzo gotówki na dodatkowe wydatki szukałem najtańszego kubełka. Jednak radząc sie na róznych forach postanowiłem poszukać interesującej używki.

W efekcie kupiłem Tetra Tec EX 700 za 120zł z przesyłką.

Ogólnie jestem zadowolony jednak nie brakuje ale. Do filta nie dostałem żadnych dodatków które normalnie są w zestawie, musiałem kupić nowe węże bo starych nie opłacało sie czyścić, ogólnie masa czyszczenia. Deszczownica, weżę, przyssawki, końcówki, wkłady, których nie było z filtrem. Jeśli chciał bym mieć wszystko jak w komplecie do tego nowy wirnik który już chodzi głośno, okazało by sie że wcale tyle nie zaoszczędziłem. Mimo to jestem zadowolony z decyzji.

Także jeśli chodzi o wersje budżetową to zdecydowanie polecam, ale jednak najlepszym rozwiązaniem jest firmowa nówka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kolego.

Ja kolego, oba filtry kupiłem używane(jeszcze na gwarancji), za jeden zapłaciłem 160 zł, a za drugi 180 zł,Filtry były kompletne,jeden miał nawet oryginalne złoża nie używane.
Powiem tak trzeba szukać.

 

Pozdrawiam
                     Duchu

 

                                                  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...