Skocz do zawartości

Eheim 2012 czy Tetra tec ex 600- co wybrać?


Kamil_01
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym spytać co lepiej wybrać do mojego 160L akwarium EHEIM 2012 wewnętrzny czy TETRA TEC EX 600 kubełkowy ?

 

Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.

 

Również witamy na forum.

Tematy zakładaj własne, nie podpinaj się pod cudze. Dbaj o pisownię. /darekbart

Edytowane przez darekbart
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Najlepiej wybrać kubełkowy filtr.
Do twojego akwarium idealny by był Unimax 250
Dlaczego ?
A dlatego, iż lepiej mieć troszkę większą filtrację niż za małą, a Unimax 250 będzie idealny do twojego akwarium.
A dostaniesz ten filtr w cenie TETRA TEC EX 600
Więc, Ja ze swojej strony poleciłbym ci właśnie Unimax 250

Pozdrawiam
                       Duchu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy chodzi o to, że posiadam już TETRE ex600 nabyłem go za niewielkie pieniążki a, że był to filtr kubełkowy nawet nie przypuszczałem, że może być do tak małego akwarium, moje akwarium to wymiary 80x35x50 czyli 140l a nie jak napisałem 160l, przepraszam za błąd.

 

Pozdrawiam Kamil.

Edytowane przez Kamil_01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Koledzy chodzi o to, że posiadam już TETRE ex600 nabyłem go za niewielkie pieniążki a, że był to filtr kubełkowy nawet nie przypuszczałem, że może być do tak małego akwarium, moje akwarium to wymiary 80x35x50 czyli 140l a nie jak napisałem 160l, przepraszam za błąd.

 

Pozdrawiam Kamil.

mam jeszcze lekko uszkodzonego FLUVALA 404 tą TETRE EX600 i przyszedł mi do głowy pomysł, aby się ich pozbyć dołożyć pieniędzy i wziąć przyszłościowo EHEIM`a 2073, tylko, że ten jest od 180L do 350L, myślicie, że będzie za mocny ? EHEIM`a 250L szkoda brać bo różnica ceny minimalna...

 

doradźcie coś proszę icon_smile.gif

pozdrawiam Kamil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...