Skocz do zawartości

Powiadomienie o edycji posta przez admina


zibi6
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przydałaby się opcja powiadamiania o edycji własnego posta przez admina.

Admini czasami interweniują, często słusznie (choć nie zawsze w tym się zgadzam ale to temat na osobną dyskusję).

Myślę że każdy użytkownik chciałby dostać o tym informację.

Opcji takiej nie znalazłem (jeśli źle szukałem to proszę o sprostowanie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba niedokońca mnie zrozumiałeś.

Jeśli ktoś czyta tematy, a w szczególności wątki w których się udziela, od "deski do deski" to wie kiedy edytowano jego post i z jakiego powodu.

Czasem Modzi edytują wpis po pojawieniu się kilku kolejnych postów. Klikając "idź do pierwszego nieczytanego posta" nawet nie zauważysz ingerencji "góry".

Po co "od deski do deski" czytać po raz kolejny wszystkie wpisy?

 

PS. ;)

Edytowane przez zibi6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Po co "od deski do deski" czytać po raz kolejny wszystkie wpisy?

 

Tak zgadza się, po co? Ale pisząc kolejnego posta musisz wiedzieć co piszą inni, więc czytasz kolejne posty od ostatniego swojego, więc wiesz, czy był edytowany.

Kolejna sprawa, to chyba nie chciał byś otrzymywać powiadomień za każdą literówkę którą zrobisz, a która zostanie poprawiona bez przyznawania punktów, bo edytowane są posty łamiące regulamin.

Faktem jest to, że powiadomienie można by było w dowolnej chwili włączyć i wyłączyć i nie stanowiło by to jakiegoś problemu, ale czy nie było by to problemem dla administracji dodać taką opcję? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz Ty mnie nie zrozumiałeś ;)

 

Podam przykład:

Piszę sobie posta a po mnie kilka osób napisze swoje posty. Za każdym razem korzystam z opcji "idź do pierwszego nieczytanego posta". Wtedy nagle MOD edytuje mój wpis po którym nastąpiło kilka innych wpisów które już przeczytałem. Pojawia się kolejny post, znów korzystam z opcji "idź do pierwszego nieczytanego posta" więc nawet nie wiem że ktoś coś edytował. 
Pal licho literówki. Czasem ktoś tam coś innego napisze.

Jakby była taka opcja to pewnie i tak by można w ustawieniach to wyłączyć.

Edytowane przez Mapet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dokładnie o to Ci chodzi ale tak... Hmmm..

Użytkownicy chyba mają automatyczne blokowanie możliwości edycji posta po 24 h.

Czy mod coś modził czy nie modził w danym poście może to odhaczyć (aczkolwiek nie musi), żeby było widoczne- jak u Ciebie w poście powyżej- a nic nie zmieniałem w nim.

Modzi nie zmieniają treści postów chyba, że są niezgodne z regulaminem.

Czasami naczytamy się takich głupot w niektórych tematach, że naprawdę nie mamy radości w zmienianiu komuś treści posta...

Ja rzadko kiedy edytuje nawet swoje posty, żeby poprawić treść, jak po moim wystąpiły inne wypowiedzi oczywiście inna jest sytuacja jak nastrzelam w takim poście byki ort itp (ale takie coś jest często wyłapane przez użytkowników- "bo mod nie może się pomylić.."- idealny nikt nie jest).

 

Jeżeli to nie to, to u mnie jest tak, że mam w jakimś dziale przeczytane wszystkie posty, pokazuje mi się jakiś nowy post.

Klikam w temat a tam tylko użytkownik edytował swój. Tylko ja w sumie czytam forum na bieżąco i mniej więcej wiem gdzie jaki temat się skończył (głównie tak jest w działach, które mam przydzielone).

Edytowane przez ahr
Pisownia ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Przydałaby się opcja powiadamiania o edycji własnego posta przez admina.

Czyli chodzi Ci, że jeżeli Twój post zostanie edytowany chciałbyś zostać o tym informowany na pw.

Raczej nie jest to do zrobienia, przy tym skrypcie z którego korzystamy na forum. A wysyłać do każdego pw-a po edytowaniu postu...

Sorry ale szanujcie również Wy nasz czas.

Za moderowanie my nic nie mamy, cieszył bym się jak by wszyscy dostosowywali się do regulaminu i nie musiał bym edytować żadnego postu, poprawiać, przenosić do odpowiedniego działu...

 

I do końca nie rozumiem o co chodzi jak:

 

 

Sam mam czyste konto i sumienie.

To nie masz czym się martwić. I tak jak Ci pisałem wyżej, nie chce nam się edytować posty, żeby sobie coś dopisywać, jak są niezgodne z regulaminem czy upomnienia za pisanie bzdur (a to chyba sam potrafisz rozróżnić kiedy ktoś pisze coś takiego).

Wolę posiedzieć i popatrzeć na ryby jak edytować wpisy na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o automatyczne powiadomienie w taki sam sposób jak inne  dostępne w opcjach powiadomień.

Wiadomo że pisanie na PW w tej sprawie jest bezsensu.

Mój post to sugestia w przypadku wprowadzania w przyszłości zmian na forum.

Jeśli skrypt tego nie ogarnie to nie ma tematu.

Mapet, chyba wszyscy wiedzą że pełnicie swoje obowiązki za free. To jest oczywiste i standard na wszystkich forach.

Ja tam się o nic nie martwię ale wolałbym wiedzieć jak ktoś się czepia mojego wpisu (zwłaszcza bezzasadnie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zibi po części ma rację, chociaż teraz to już chyba "po ptokach". O takich opcjach to chyba trzeba myśleć przy stawianiu forum. Chociaż ja się nie znam, ja tu tylko sprzątam ;) Chociaż w sumie, to nawet nie sprzątam ;)

Obecnie to chyba jedyna opcja jaka pozostaje, to, żeby zmieniający post moderator wciskał przycisk "Lubię to" ;)  Wiadomo, to lubienie, to tak w cudzysłowie. Ale powiadomienie wyskoczy i wtedy użytkownik zauważy, że coś było robione ;) Hehehe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...