Skocz do zawartości

[64l]Kostka


Gloster
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Opis zbiornika:

 

40x40x40 - 64l

 

Parametry:

 

Dowolne - filtr RO

 

Podłoże:

 

Piasek

 

Filtracja:

 

HBL-701

 

Technika CO2:

 

Butla CO2

 

Nawożenie:

 

CO2, sole, intermag

 

Rośliny:

 

Microsorium thin leaf

Microsorium pteropus mini

Microsorium windelov

Bolbitis heudeloti

Flame moss

Phoenix moss

Subwassertang

 

Oświetlenie:

 

2x Naświetlacz LED 6500K 30W

 

Jakie ryby będę mógł trzymać w tym zbiorniku? Zastanawiałem się nad: 40x Neon czerwony + 20x Kirysek panda.

Edytowane przez Winkiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, ale mógłbym  wymienić całą encyklopedię ryb. Może skonkretyzujesz do jakiegoś biotopu, albo ogólne i do jakich parametrów wody. Popieram Krzyśka.

 

Napisałem, że parametry mogę dowolnie zmieniać ze względu na filtr RO. Nie mam wybranego biotopu.

Edytowane przez Winkiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazałeś mi wypisać ryby, które lubię, więc nie rozumiem o co Ci chodzi? Wiem, że wszystkie ryby, które są moimi "ulubionymi" nie nadają się do tego akwarium. Nie jestem omnibusem i nie znam wszystkich gatunków ryb. W jaki sposób mam teraz znaleźć rybkę, która będzie się dobrze czuła w tym akwarium?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy ja chcę to zmieniać? Nie chcę na razie tworzyć zbiorników pod określone gatunki ryb dzięki czemu nie jestem im w stanie zapewnić takich warunków jakie powinny mieć. Nie chcę ich męczyć, więc akwarium będzie bez nich. Może kiedyś przyjdzie czas na jakieś BW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O oświetleniu już Ci Krzysiek pisał. Wystarczy dobrać inne. Pytałeś się o ryby jakie możesz trzymać w takim akwarium. Odpowiedzi na pytanie dostałeś. Dostosuj tylko odpowiednie oświetlenie. Ale to już temat nie na ten dział.

A jak nie chcesz zmieniać oświetlenia to nie możesz mieć też ryb.

Zgodnie z życzeniem temat zamykam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...