Skocz do zawartości

Ile warte akwarium i graty?


Nikodem
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przekonałem się po latach że akwarium to koszty. A że muszę kupić nowy silnik do skutera na swap, to pieniądze się przydadzą. Więc ile wołać: -akwarium 72l 60x30x40 szkło 5mm, float, wromak, trochę rys bo młodszy brat+ czyścik magnetyczny= rysy, -pokrywa wromak, trochę się stopiła rynienka na statecznik ale została naprawiona do tego nowy statecznik elektroniczny 15W który był używane niecałe pół roku, do tego sylvania 8500K 15W pół roczna, -FZN-2 stan bardzo dobry, komplet, używany rok, ma nawet jeszcze gwarancję bo dostałem 5lat. -grzałka chińska 50W, -led intenso diversy 2x7,2W pół roku używane, -pozostałości testów, chyba po terminie, nie mają wszystkich akcesoriów tz. w niektórych brakuje strzykawek i 1 próbówki: GH pozostało 60-65%, KH pozostało 65-70%, NO2 pozostało 60-70%, NO3 pozostało 5-10%, PO4 pozostało 20-30%. -trochę ceramiki-to raczej taki grais bo jest jej nie wiele a szkoda na śmietnik bo komuś się przyda, -siatki do łapania ryb jedna duża, a druga mała okrągła trochę pęknięta ale się trzyma :), -2x termometry, -pęseta do roślin, -czyścik magnetyczny, -zaciski trixie x4, -3 przyssawki, -2 zawory przeciw zwrotne, -mały kotnik, -odmulacz bateryjny, -około 300g azotanu potasu, -około 100g fosforanu potasu, -około 200g siarczanu potasu, -około 200g siarczanu magnezu, -i oczywiście pudełka, opakowania, gwarancje, instrukcje. Tak jak widać niektóre to gratisy, ale tylko leżą u mnie więc wszystko chcę opchnąć. Dało by radę z 200-300pln?

Edit:

Wystawiłem za 250zł co wy na to?

http://olx.pl/oferta/akwarium-72l-filtr-grzalka-oswietlenie-gratisy-mozliwa-wysylka-CID103-ID7qQ5T.html

Edytowane przez Nikodem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...