Skocz do zawartości

Acerban
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

zastanawia mnie ostatnio kupno rybek akwariowych przez internet, oczywiście przesyłką konduktorską lub inną bezpieczną dla organizmów żywych. Wiem, że był już podobny temat, ale postanowiłem, że przydałoby się to trochę odświeżyć. Proszę o wypowiedzi akwarystów, którzy kupują rybki w ten sposób, bez wychodzenia z domu, z przesyłką. A co najważniejsze linki do stron z których kupujecie ryby i z których jesteście zadowoleni :razz:

Linki będą nabardziej pomocne, pozwolą akwarystom kupić ryby takie jakie im się zamarzyły, a nie ograniczać się do tych, które sprzedaje najbliższy sklep zoologiczny. Będzie to pomocne zwłaszcza dla akwarystów z mniejszych miejscowości :D

Liczę na szybkie odpowiedzi z linkami do sklepów internetowych ;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mniejszych miejscowości i tak nie docierają PKS-y i pociągi bezpośrednie, więc nie wiem co na celu ma Twój temat.

Jak ktoś szuka wymarzonych rybek, to najpierw szuka gdzie je może dostać, potem sprawdza możliwość dostawy do siebie, na końcu szuka opinii o danym sprzedawcy.

Jeśli Twoje tematy mają na celu zareklamowanie swojego sklepu (niby to jako rekomendacja) to sobie daruj, chcesz reklamy to mail do właściciela strony znajdziesz. Temat zamykam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...