Skocz do zawartości

[72] CW Apistogramma borelli


locdog
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wymiary:
60x30x40

Podłoże:
Piasek

Oświetlenie:
15W 6500K

Filtracja:
Aguael MidiKani 800
Aquael Turbo 500

Flora:
Echinodorus bleheri

Cabomba sp.
Egeria densa
Eleocharis acicularis

Zbiornik założony pod Mikrogeophagus ramirezi WF (jak dobrze pójdzie).
Prawdopodobnie trafi tu też stadko Pristella maxillaris.

46410604291509618921.jpg

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super jest. Wgl akwa bardzo fajne, klimatyczne. Jak te boki zarosną sprzęt to jeszcze fajniej się zrobi. Dałabym jeszcze w ten przedni lewy kąt jakieś zielsko,żeby gęściej było bo ta egeria nawet jak urośnie to może być za rzadka żeby przykryć grzałkę :) Obstawiam,że ramki ikrę będą składały na tym kamieniu po lewej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Bardzo trafiona aranżacja, wygląda naturalnie i klimatycznie. Widać, że masz dryg do tego typu baniaków, gratuluję :)

Obsada jak wspomniano już jest ciekawa - bardzo prosta ale ciekawa :) Mam wrażenie, że ramirezki ze względu na swoją dostępność i popularność traktowane są nieco lekceważąco. Twoje akwarium przywraca im godność ;)

Pristella maxillaris też rzadko widuję w akwariach, nie cieszą się uznaniem a wielka szkoda bo to bardzo wdzięczne i fotogeniczne rybki :)

Życzę powodzenia w rozwoju baniaka i odchowaniu młodych ramirezek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pristella maxillaris też rzadko widuję w akwariach, nie cieszą się uznaniem a wielka szkoda bo to bardzo wdzięczne i fotogeniczne rybki :)

 

Nie cieszą się uznaniem pewnie z tego względu, że to płochliwe rybki i trzeba je trzymać w większej grupie.

 

Ikra zjedzona.

Za wcześnie jeszcze dla tych młodzików  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam 3 ramirezki - i za Chiny ludowe nie wiem czy samce czy samice - jak je rozpoznać? Raz wydaje się, że 3 samce , raz że 2 samce + 1 samica - ubarwienie zmieniają jak rękawiczki żona zimą.

 

A czy to jest temat służący identyfikacji Twoich ryb?

Jeśli masz z tym problem załóż wątek w stosownym dziale.

/ Luna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Przyjemnie to wygląda, bardzo naturalnie :)

Sagittaria to "ryzykowna" roślina, bo jak się dobrze poczuje to rozpleni Ci się jak chwast, że nie sposób nadążyć z wyrywaniem ;)

 

PS. Chyba glony dają się już nieco za mocno we znaki, co? Czy to celowy zamysł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...