Skocz do zawartości

piasek do akwarium


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kupiłem akwarioum 20 l i nasypałem do niego zwykłego żwiru przesianego przez sitko czy może taki być na ten piasek połorzyłem kamienie znad morza i wlałem wode ale woda zrobiła sie strsznie mętna i pływają drobne syfki czy to opadnie i zrobi sie normalna woda czy bedzie taka i w plikach są zdjecia tej że wody prosze o odpowiedzi bo co dopiero zacząłem przygode z akwarystyką :)  z góry dziekuje :)                                                                                                                                                                                                            

post-21481-0-24236200-1408971543_thumb.jpg

post-21481-0-43382400-1408971547_thumb.jpg

post-21481-0-45907200-1408971551_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

 

Gdybyś troszkę poczytał zanim zacząłeś zakładać to akwarium, to byś wiedział, że piach czy też żwir przed włożeniem do akwarium się płucze pod wodą aż nie będzie widać tych drobnych zanieczyszczeń, które teraz obserwujesz w swoim szkle.

Teraz jeśli nic oprócz wody i żwiru nie masz w akwarium (bo tak sugerują zdjęcia) to ja bym wyjął i przepłukał ten żwir i ponownie już czysty wrzucił do akwa i zalał na nowo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka

Widzę

-Dagonet-

że nie czytałeś żadnej książki na temat zakładania akwarium. Wielki błąd jak jesteś niedoświadczony to weź w łapę pierwszą lepsza książkę na temat zakładania akwarium i tam masz krok po kroku napisane co trzeba zrobić przed założeniem akwarium. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...