Skocz do zawartości

Sklep Akwarystyczny Plantica


Aga009
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 7 miesięcy temu...

Ja również polecam zakupy internetowe w tym sklepie.Choć pochwalę się że byłem w tym tygodniu w tym sklepie osobiście we Wrocławiu na Kwidzyńskiej i powiem jedno_wybór ogromny bardzo sympatyczna i profesjonalna obsługa-gratiski też się znalazły.Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Tak jak SebastianNysa, osobiście też byłem u nich we Wrocławiu i potwierdzam, że sympatyczna obsługa, wybór jest wielki, wszystko co potrzeba, no i racja gratisy też miłe. Mech właśnie z jednego z gratisów rośnie pięknie :).

Edytowane przez andy102
Pisownia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Z niskimi cenami to tak mie bardzo zalezy na czym ale nie nazwał bym plantiki tanim sklepem. Robię u nich zakupy od ponad dwóch lat i ostatni czas to spora obnizka jakości obsługi i co gorsza dostępności towaru , niby wszystko maja na stanie ale jak złoży się zamówienie to czekasz 3-4dni na wysyłkę bo zamówionych rzeczy nie było na stanie. Po trzech takich akcjach z rzędu podziękowałem im i zmienilem sklep.

Lumia 640

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, zamawiałam tam w swoim czasie pokarmy na wagę... po czym przychodzę po odbiór, a oni mi że dostanę połowę i zwrot za resztę o.O Raz dostałam od nich bubla w postaci osłonki ("shrimp protector") ze sparciałymi gumkami, a raz carbo rozlało się w przesyłce... Ceny niezłe, wybór spory (i niezłe rośliny z in vitro), ale ogólnie się już do nich zniechęciłam trochę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam do tego sklep blisko i jestem tam kilka razy w miesiącu. Czasami faktycznie czegoś brakuje, bo obroty mają kosmiczne i jak towar schodzi z półki to mogą nie zdążyć zdjąć go z allegro lub e-sklepu. Warto wcześniej zadzwonić przed przyjazdem.

 

Jeśli chodzi o ceny to zawsze proście o rabat. :) zwłaszcza jeśli to są kolejne zakupy.

Edytowane przez DavyJones
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...