Skocz do zawartości

Moja nowa zabawka


Dunay
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Odgrzeję :D

Dzisiaj do mnie przyszła mysz A4 Tech X-748k :) Z wyglądu fajna, w korzystaniu jak na razie też. Potem zobaczymy co jeszcze potrafi :D

 

Jakiś czas temu kupiłem jeszcze MyPhone Luna. Ładny wyświetlacz, duży, może nawet trochę za duży, do keiszeni za bardzo nie wsadzisz :D

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Proferuję bardziej zabawki bardziej nietechniczne :D np. ostatnio mam fazę na bańki mydlane. Wychodzimy sobie czasami z dziewczyną popuszczać bańki mydlane ciepłymi wieczorami, choć nie dużo ich ostatnio ale no mega sprawa. Robisz taka bańkę z płynu na sznurku i ona jest większa niż moja dziewczyna haha a ma 167cm :D to bańki niezłe wychodzą ::DDDD                                               

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 11 miesięcy temu...

CNC.

Grawery i wycinanie, głównie elementy wystroju wnętrz, obrazki/grafiki/napisy na ścianę/na lodówkę, gadżety na różne okazje/na prezent np. personalizowane piersiówki.

Napisy, szyldy, loga firmowe.

Szablony do produkcji mebli.

I co tam wpadnie do głowy, mi czy klientom. Jest trochę możliwości prywatnie i zarobkowo.

Zamówiłem zestaw do rozszerzenia pola roboczego na 950x420mm, tak że już coś sensownego można wyciąć.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
W dniu 25.07.2023 o 19:37, Sławek121 napisał:

Jak ja tego dawno nie widziałem od środka.

Surowe to wnętrze jak na te czasy :)

 

Już prawie silnik ogarnięty. Jeszcze parę pierdół zamówić i gotowy. Jutro postaram się znaleźć chwilkę i założę temat. Wrzucę trochę więcej fotek.

Surowy jak nasi rodzice :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...