Skocz do zawartości

[25 - 30 - 33,8] miała być Azja...


ahr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A proszę bardzo. ;)

Niestety nie idzie to tak jak powinno. Nadal nie mogę się pozbyć tych nitek. Za to pozbyłem się mchu potraktowawszy go carbo.

I nie widzę też tej jednej pogiętej razborki, zostało ich cztery tylko.

Za to przybyło krewetek, tak na oko to ze trzydzieści.

 

dyxr.png

 

9pu7.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Tak w zasadzie to bez zmian. Nitki jak ładnie na mchu rosły tak rosną.

Odstawiłem sole, podaję tylko carbo i makro aquaartu. Chyba pomaga bo rotala ruszyła.

Dwa tygodnie temu pod sadzonkę nurzańca dałem pałeczkę nawozową (taką zwykłą do kwiatków) i odłowiłem pistię żeby miał trochę światła. Jakieś listki zaczyna wypuszczać. Drugą przeniosłem do 112 ale zdechła.

 

7p9n.png

 

4n6z.png

 

Chyba nastąpi zmiana dekoracji, będzie bez patyków, zwykłe korzenie, piach i jakieś mikrozoria.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Z dniem dzisiejszym akwarium z bambusowymi patykami przestało istnieć.

Zielona wata w mchu mnie pokonała.

Tak to się prezentowało na koniec:

4p41.png

 

Niestety korzeń który w nim teraz wylądował przez dwa dni leżał w pokoju i postanowił nie tonąć. Może jutro zajmie swoje miejsce to będą fotki z nowym aranżem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Korzonek zatonął. Teraz tylko musi zarosnąć.

Razborka uchowała się jedna tylko (jedną zgubiłem przy restarcie a druga padła zaraz po przeprowadzce). Jak się zbiornik ustabilizuje to będę się zastanawiał nad obsadą, możliwe że będzie to coś co żywi się krewetkami.

Kryptokoryny trochę  odchorowały zmianę, ale mam nadzieję że odbiją i zrobią ładne ciemne tło dla microzorium.

I oby glony nie wróciły... ;)

 

emyg.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jak już gdzieś wspominałem, bojownik trafił mi się pacyfista-wegetarianin. Zupełnie nie wykazuje zainteresowania konsumpcją krewetek.

 

z1t4.png

 

Akwarium miesiąc po restarcie. Powoli zbiera się do kupy. Część roślin powoli rusza, reszta jeszcze się zastanawia.

 

hw8h.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...