Skocz do zawartości

Moduł Oświetleniowy EcoLight ŚWIETLÓWKA T5 24W


sajmon1013
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem nowy i od razu chciałbym Was prosić o wyjaśnienie czym się różni moduł oświetleniowy:

 

http://allegro.pl/modul-ecolight-swietlowka-t5-24w-sunny-6500-aquael-i3079476581.html

 

od zwykłego zestawu dodatkowego oświetlenia ze świetlówką np. też T5 24 W.

 

Co byście wybrali, takowy moduł czy jednak ten zestaw? Dodam że pokrywa 60 x 30- ja zero sprawności technicznych i chęci ingerowania w pokrywę :) Jakoś nie mogę doszukać różnicy? W takim module świetlówka po zaklejeniu silikonem jest wymienialna?

 

Dziękuję z góry za pomoc :PP:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś próbował wydłubać świetlówkę z tego modułu, ale wygląda to na solidnie sklejone. Przy okazji jest dość żywotne, u mnie działa już dwa lata, a ewentualna wymiana świetlówki wiąże się z rozwaleniem modułu. Ja osobiście wziąłbym zasilacz z końcówkami, do tego odbłyśnik (ten w tych modułach do niczego się nie nadaje, jest bo jest) i uchwyty na świetlówkę. Dwie dziury w pokrywie do zamontowania odbłyśnika z uchwytami. I masz możliwość wymiany świetlówki kiedy chcesz i na jaką chcesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za radę, mógłbyś wkleić jakieś foto jak to się prezentuje w rzeczywistości, chyba że jest gdzieś na forum ? :) Byłbym niezmiernie wdzięczny ! Ja startuję 2 raz z baniakiem, zatem myślę, że na początek by taki moduł wystarczył. Z czasem pewnie bym z tym zrobił porządek i zainwestował, w ten dodatkowy zestaw, także bardzo proszę o podesłanie fotki i napisanie jaką posiadasz barwę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...