Skocz do zawartości

Czy narybek gupiku mozna trzymać w metalowym sitku ?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, ;> urodzil mi sie narybek gupika ;)) (10) , ale nie mam kotnika :/ wiec zrobilem cos takiego ze wziolem sitko umocnilem w glownym aqwa mam na maxa wode w akwa wiec woda jest , tylko nie wiem czy nie pojawi sie rdzew czy cos takiego bo sitko jak napisalem jest metalowe , Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi :):mrgreen:

 

 

 

 

 

agunia997- Pisownia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź wrzuć ten narybek z powrotem i się nie wygłupiaj. Za 3 miesiące będziesz mieć ponad 100 sztuk - i co wtedy zrobisz. Wbrew pozorom ludzie nie czekają, żeby obdarować ich gupikami, sklepy też nie są skore.

 

Z 10 sztuk przetrwają Ci najbardziej cwane 2 - i o to chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pojawi sie rdzew

Pojawi się Wielki Rdzew [lub Wielki Czerw - kto czytał Metro wie o co chodzi] i porwie Twoje rybki, być może razem z akwarystą.

 

Metal + woda w akwarium, to bardzo zły pomysł. Kup sobie kotnik, ewentualnie tymczasowy DIY można zrobić z butelek plastikowych np. po mineralnej, one nie reagują z wodą. Ja bym te gupiki wpuścił do ogólnego, jak masz rośliny, a nie masz jakiś brzanek terminatorów, lub pielęgnic w akwarium to dadzą sobie radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie metal + woda to zły pomysł.

Za 1 miesiąc znowu będziesz miła 50-60szt albo i więcej.

Ale wiem jak to jest kiedy 1 raz się okociły rybki , sam kiedyś to miałem.

Kup kotnik , albo weź butelkę po mineralnej tak jak radzi kolega odetnij górę przymocuj do szyby akwarium i zrób w niej dziurki nie za duże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...