Forum akwarystyczne - Super Akwarium korzysta z plików cookie ("ciasteczka"). Przeczytaj tę stronę Polityka prywatności dla uzyskania szczegółów. Czy wyrażasz na to zgodę:    Wyrażam zgodę
Wyrażam zgodę

Skocz do zawartości

Zdjęcie

Montaż filtra Hanza Aquaristic HJ-311B

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 DwuTom

DwuTom

Nowoprzybyły

• Zbanowany
  • 16 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 07 styczeń 2013 - 19:37

Witam!

Zakupiłem akwarium 30l razem z podstawowym potrzebnym osprzętem (filtr, grzałka, termometr). Z podłączeniem termometru i grzałki nie miałem problemu : ), natomiast nie wiem jak zmontować filtr HANZA AQUARISTIC HJ-311B. Filtr posiada deszczownicę, oraz rurkę i wiele końcówek. Przeglądając to forum oraz strony w tematyce akwarystycznej niestety nie znalazłem sposobu połączenia wszystkich elementów tego filtra. Wolałbym nie ryzykować i nie próbować na własny sposób łączenia części.
Proszę o krótka instrukcje w jaki sposób należy zmontować ten fantastycznie wykonany chiński sprzęt :)

Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź :komputer:

#2 Nikodem

Nikodem

Fanatyk

• Użytkownik
  • 1292 postów
  • LokalizacjaMorąg

Napisano 10 styczeń 2013 - 16:42

W dolny plastik z dziurkami wkładasz najpierw gąbkę, potem koszyk na wkłady. Do koszyka możesz wsadzić np. ceramikę. Na to mniejszy plastik, taki co jest tam + i -. Bierzesz na + by filtr był włączony. Na to górny plastik. Wirnik jest już pewnie wsadzony. Rurkę wsadzasz do wylotu i w nią deszczownicę. A tego wężyka jak posiadasz nigdzie nie montujesz. Poprawnie złożony filtr:
[attachment=19780:hj-611b-filtr-wewnatrzny-z.jpg]

Nie ma teraz nic, a było 72. Lecz za jakiś rok iwagumi 126l.

#3 DwuTom

DwuTom

Nowoprzybyły

• Zbanowany
  • 16 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 13 sierpień 2013 - 18:52

Dzięki :P

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Chcesz korzystać ze wszystkich funkcji forum? Zarejestruj się. To zajmie tylko chwilę!