Skocz do zawartości

Zlocik.


ahaed
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Administrator

Kilka osób się pytało co, gdzie jak, kto itd.

 

Więc tak.

Zacznijmy od planu dnia:

 

(przypominam, że wiele osób jedzie naprawdę z daleka. Dlatego starałem się dostosować głównie do nich. Miejscowi proszę nie narzekać ;p )

 

Sobota

 

Do godziny 12:00 - Odbieranie ludzi z dworców itd.

12:00 - spotykamy się już wszyscy na miejscu. Ogarniemy sprawy noclegów, trochę samych siebie podróży, rozliczamy z grillem itd.

13:00 - szybki obiad kto nie zdążył zjeść w domu czy po drodze. Reszta czas "wolny" :lol:

14:00 - pokaz zakładania najprostszego akwarium. Prowadzący: ahaed. Wspomagający: wszyscy mile widziani.

16:00 - żaglówki jak pogoda dopisze. Paweł ma patent więc będziemy go męczyć. Niestety na ośrodku brak miejsca do kąpieli w wodzie. Ale jakoś damy radę. Żaglówki są prawdopodobnie tylko do 18 :(

18:00 - Po żaglówkach pora na jakieś piwo ;)

19:00 - grill. Temat grilla opiszę za chwilę

Po grillu? Wiadomo :piwo:

 

Niedziela

 

Głowa mnie już boli na samą myśl. Ale nie poddawajmy się.

 

10:00 - Zbieramy się na kawie i śniadaniu. Narzekamy na złe ciśnienie oraz związane z tym bóle głowy oraz mdłości ;p .

I liczymy się czy jesteśmy wszyscy :lol:

 

 

Temat grilla:

 

Wiadomo, że każdy lubi coś innego.

Osobiście nie szalałbym, bo każdemu się nie dogodzi.

Proponuję w miarę proste rozwiązanie: robimy już na zlocie zrzutkę po np:15pln. Kupujemy wszystko kiełbasy, musztardy, ketchup, chleb.

Jeżeli ktoś ma ochotę, chęci, cokolwiek. Może ogarnąć jakąś prostą i tanią potrawę na grilla, to będę bardzo wdzięczny.

Można kupić pomidory, ogórki pokroić na talerzyki itd.

 

Sam nie wiem. Wydaje mi się to najprostsze, najtańsze i najszybsze. A kiełbasa z grilla to kiełbasa z grilla.

 

Jakieś uwagi? Propozycje?

 

 

Edit:

 

Lista na dzisiaj to około 20-22 osób.

Jest jeszcze dużo czasu, można się spokojnie zastanowić itp.

Min 3 tyg przed datą spotkania zamykam listę jeżeli chodzi o noclegi. Będę musiał je już wtedy zarezerwować itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • Administrator

Z powodu pogody. A w związku z tym brakiem żaglówek, pewnie i grilla. I reszty atrakcji, uznaliśmy, że przekładamy zlot na koniec czerwca.

Przepraszam. Ale sami widzicie co się dzieje za oknem. A koniec kwietnia ma byc niewiele lepiej. Sądzę, że siedzenie tam w pokojach jest bezsensu.

Zrobimy zlot na koniec czerwca, już po zakończeniu roku szkolnego itd.

 

Ale.

Jako, że np: ja, Kahl, Shem...mamy już załatwione urlopy. Stwierdziliśmy, że szkoda 27 kwietnia siedzieć w domach. Więc jedziemy do Warszawy na piwo.

Tubylców proszę o obczajenie jakiegoś dobrego lokalu z mozliwościa rezerwacji stolika. Najchętniej w okolicy Ochoty. Bo tam mamy zamówiony hotel.

 

 

 

Edit:

 

"Przejście" przy Pl. Na Rozdrożu :arrow:http://www.pub-przejscie.pl/

Cennik:

http://www.pub-przejscie.pl/menu/drinki-i-shoty

 

A tu hotel, gdyby ktoś potrzebował: http://www.ibis.com/pl/home/index.shtml

 

Ibis budget Warszawa Reduta. Łatwo się zorientować w cenach, nie wymagają wpłaty przy rezerwacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z powodu pogody. A w związku z tym brakiem żaglówek, pewnie i grilla. I reszty atrakcji, uznaliśmy, że przekładamy zlot na koniec czerwca.

Przepraszam. Ale sami widzicie co się dzieje za oknem. A koniec kwietnia ma byc niewiele lepiej. Sądzę, że siedzenie tam w pokojach jest bezsensu.

Zrobimy zlot na koniec czerwca, już po zakończeniu roku szkolnego itd.

No i gitarka =) Z uwagi na mój środek transportu i odległość, zmiana mi ta bardzo pasuje. Dobry ruch Ahaed! Sorki za poprzednią pomyłkę dot. Twego nicka. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Przynajmniej nie będziemy siedzieć przed kompami jak Wy ;)

A w niedziele spadamy do ZOO połazić ;p

 

Edit:

Damy jakies fotki później. Byście pomarudzili: kurde, szkoda, że mnie nie było ;p. Tak samo jak po ostatnim spotkaniu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Administrator

I już po drugim dniu spotkania.

Wczoraj spacer po Warszawie, Pub Przejście plus kolacja w tureckiej knajpie.

Dzisiaj zwiedzanie starówki oraz irlandzkiego pub-u. Niestety pogoda nie dopisała na za bardzo.

Jutro? Jak chmury troszkę odpuszczą, to idziemy do zoo. Jeżeli nie, to znajdziemy jakieś zajęcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...