Skocz do zawartości

Zlocik.


ahaed
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Administrator

Dobra. Co postanowiono:

 

Termin: 27-28 kwiecień

Spotkanie dwudniowe.

 

Zalew Rybnicki Czyli okolice: Rybnik-Gliwice.

Dokładnie Ośrodek Wypoczynku i Rekreacji Pod Żaglami

Rybnik ul. Rudzka 394

 

Zacznijmy od noclegów.

pokoje 1 osobowe 14 45pln/pokój

pokoje 2 osobowe 40 65pln/pokój

pokoje 3 osobowe 15 85pln/pokój

 

Dojazd:

Samochodem wiadomo ;p

Podróżujący PKP i innymi środkami komunikacji.

Proszę przejrzeć połączenia do Rybnika lub Gliwic. Powinniście mieć bezpośrednie połączenie z tymi miastami.

Odbiorę Was z dworca po prostu, byście się już nie tarabanili autobusami później.

Tak samo będzie w niedzielę z odstawieniem na dworzec.

O to się proszę nie martwić.

 

 

 

Teraz tak. Plan zajęć.

 

Sądzę że o godzinie 12.00-13.00 powinniśmy się już spotkać.

By się ogarnąć po podróży na spokojnie, może zjeść coś na szybko.

 

Z atrakcji na ośrodku są np:

- Dinopark

- możliwość wynajęcia żaglówki do godziny 18.

- jest fastfood

- wodopój (czytaj: leją piwo)

- świetlica, gdyby naprawę się pogoda zepsuła

Więc do wieczora można odpocząć po podróży, pochodzić po okolicy itd

 

Na 19.00 planujemy zrobić grilla. Z tego co się dowiadywałem, to na ośrodku jest dość duża wiata. Więc nawet gdyby padało, to grilla robimy ;p

 

Sądzę, że bezsensu jest by każdy coś kupował itd. Zgadamy się dokładnie na ośrodku, ale chyba najlepszym wyjściem będzie np: zrzuta po 10-15pln, kupujemy za to jedzenia i tyle. Zresztą ustalimy to już na miejscu.

 

W niedzielę pewnie będzie mały ból głowy z rana. Więc ustalmy, że np: o 9.00-10.00 zbieramy się na śniadaniu i kawie. Nie samym piwem człowiek żyje ;p

 

 

 

To taki ogólny zarys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Przepraszam za posta bez edycji.

 

Dobra

Wyszedł taki pomysł by się nie nudzić za bardzo, miło spędzić dzień itd.

 

Nie uważam się za kogoś wybitnego w akwarystyce i naprawdę mniej się na niej znam, niż wiele osób sądzi.

Ale postaram się podjąć tego zadania.

 

Mam dostęp do starego akwarium. Jakiś korzeń też się znajdzie na półce. Nazbierać 5 kamieni na szybko to żaden problem.

Jeżeli jest ktoś lub kilku ktosiów w stanie dostarczyć kilka roślin na zlot. To będę bardzo wdzięczny.

 

Mogę się podjąć pokazu z zakładania akwarium.

Zajmie nam to z godzinkę, może dwie.

Nie robiłem nigdy czegoś takiego, nie mam pojęcia co mam Wam dokładnie tłumaczyć, nie znam się na wszystkim w akwarystyce, nie jestem nikim uznanym w tym gronie.

Więc bardzo prosiłbym o pomoc przy przedstawianiu wszystkiego, co i jak można zrobić, komentarze, propozycje itd.

 

Dla mnie osobiście nie jest to problemem. A mam nadzieję że spędzimy miło czas i wszyscy się czegoś nauczymy przy okazji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za posta bez edycji.

 

 

 

Mam dostęp do starego akwarium. Jakiś korzeń też się znajdzie na półce. Nazbierać 5 kamieni na szybko to żaden problem.

Jeżeli jest ktoś lub kilku ktosiów w stanie dostarczyć kilka roślin na zlot. To będę bardzo wdzięczny.

 

Postaram się jakieś roślinki dostarczyć. 8-) coś tam się pewnie znajdzie. A z chęcią się trochę patrząc - pouczę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...