Skocz do zawartości

coś zjada roślinki


Rekomendowane odpowiedzi

Witam . Mam taki problem, ostatnio kupiłem roślinki a z nimi coś podobnego do ślimaków, takie malutkie przykłady się (Przyczepiło się?) do szyby, nie wiem co to jest, zjada to mi roślinki liściaste, jak ktoś wie co to jest i jak się tego pozbyć proszę o pomoc,_to są w 100 % ślimaki więc co mam zrobić żeby nie jadły tych roślin.

 

Proszę o przeniesienie wątku, bo źle kliknąłem, bardzo przepraszam.

 

 

Luna: Dbaj o pisownię i używaj znaków interpunkcyjnych.

Dzięki temu Twoje posty będą bardziej czytelne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj.

Najlepiej byłoby gdybyś wstawił zdjęcie tych stworzonek. Jeśli nie możesz go zrobić to poszukaj czegoś podobnego poprzez google.

 

Jeśli przyniosłeś do akwarium nieproszone ślimaki zjadające rośliny to najprawdopodobniej są to rozdętki.

Najlepszym sposobem na pozbycie się ich z akwarium i zabezpieczenie go przed nimi na przyszłość, jest kupienie drapieżnego ślimaka anentome helena.

Jest ładny, skutecznie zwalcza inne ślimaki i nie mnoży się tak szybko jak one.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak widzę, że jedzą to molinezje. Aha tego roztka miałem jednego, też przyniosłem z roślinkami ale był aby jeden wiec sam się chyba nie rozmnożył:)A teraz jest tego już z 10 ale to całkiem inaczej wygląda:) Proszę zdjęcia kiepskie ale są i zdjęcie mojej roślinki którą zjadły w jedną noc prawie całą.

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

 

Luna: Pisownia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec tak widzę ze jedzą to molinezje. Aha tego rozetka miałem jednego tez przyniosłem z roślinkami ale był aby jeden wiec sam się chyba nie rozmnożył:) a teraz jest tego już z 10 ale to całkiem inaczej wygląda:) Proszę zdjęcia kiepskie ale są i zdjęcie mojej roślinki którą zjadły w jedna noc prawie cala

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

I wystarczy żeby się rozmnożył :google::szukaj:

Zdjęcia robiłeś chyba pralką :lol: nic nie widać. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...