Skocz do zawartości

ciąża u rybki?


plusia18
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Mam rybkę która jest w ciąży od długiego już czasu... jest coraz grubsza i czekam aż stado się powiększy ;D tylko zastanawia mnie jedno... samiczka ciągle ostatnio siedzi nad grzałką... czy coś jest nie tak? woda jest temperatury 25-27 stopni... proszę o pomoc, może to nie kłopot tylko normalne zachowanie?

 

 

Niestety jeszcze nie zatrudniliśmy jasnowidzów. Opisz tema zgodnie z wytycznymi działu//lopezz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

looosie co ma piernik do wiatraka;/ nie pytam sie o to czy WRESZCIE URODZI chodzi mi po prostu o to czy to jest dziwne ze siedzi nad tą grzałką... teraz w każdym poście mam opisywać swoje akwarium;/ kupa szkła i wody boże -.-

 

utrudniacie życie. zamiast pomóc się czepiacie...

 

ale jeśli wam to naprawdę wieeele da to mam akwarium 3o L. 5 rybek 2 welonki, glonojada, przezroczkę i gupika w ciąży . na dnie kamyki, 2 sztuczne roślinki... woda 25-27 stopni. grzałka i filtr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak podstawowej wiedzy o hodowanych gatunkach. Wszystko poza gupikiem do oddania. Welonki dorastają do 20-30cm, a zbrojniki [o ile to "niebieski"] do 13cm. Nie wiem kto doradził Ci takie ryby do tego litrażu, ale to jedna wielka pomyłka.

 

"To" nam daje naprawdę wiele, mimo że i tak nie opisałaś wszystkiego jak należy. Przerybienie, stres, brak żywych roślin, pewnie złe parametry wody. Dlatego ryba siedzi nad grzałką. Z młodych przy tej obsadzie i tak nic nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

looosie co ma piernik do wiatraka;/ nie pytam sie o to czy WRESZCIE URODZI chodzi mi po prostu o to czy to jest dziwne ze siedzi nad tą grzałką... teraz w każdym poście mam opisywać swoje akwarium;/ kupa szkła i wody boże -.-

 

utrudniacie życie. zamiast pomóc się czepiacie...

 

ale jeśli wam to naprawdę wieeele da to mam akwarium 3o L. 5 rybek 2 welonki, glonojada, przezroczkę i gupika w ciąży . na dnie kamyki, 2 sztuczne roślinki... woda 25-27 stopni. grzałka i filtr.

a skad ten gupik w ciazy? Niepokalane poczecie?

 

nemo130: I żegnam na trochę. +1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...