Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem w swoim akwarium?


ahaed
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przeraziłam się rozmiarami świderkowej plagi. Przed chwilą wpuściłam do akwarium 4 wyrośnięte helenki, jeśli one nie zrobią porządku z towarzystwem to pora na małą apokalipsę.

Poza tym kombinuję nad aranżacją zamówionych 84litrów. Czuję, że wyjdzie z tego zielony śmietnik...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

1. Zamontowałam nową grzałkę. Poprzednią podczas sprzątania w akwarium gdzieś przełożyłam i za cholerę nie wiem gdzie może być.

2. Zmieniłam/dodałam oświetlenie i wymieniłam przedłużacze, bo na dotychczasowych listwach nie wystarczyło już gniazd.

3. Pan z zoologicznego nawalił, zapomniał zamówić dla mnie akwarium. Przyszłam umówionego dnia po odbiór a tu lipa...

Powiedział, że jeśli ma jednak zamówić, to będę musiała na nie poczekać z 2-3 tygodnie :? Wyposażenie kupione, aranżacja zaplanowana, korzenie gotowe a ja nakręcona, że w końcu będę mogła wziąć się do pracy. I nic.

Chyba kupię jednak standardowe 96l zamiast kombinować z akwarium pod wymiar, bo jak do tej pory mam jakiegoś pecha i same z tym problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Obserwowałam poród dwóch samic gupika, następnie wielką akwariową wyżerkę, kiedy wszystkie pozostałe gupiki rzuciły się na narybek.

Część z tego co zostało złapałam i wrzuciłam bojkowi, niech też ma coś z życia. Reszta pewnie sobie poradzi.

2. Kolejna marna próba mechanicznego zbierania hordy świderków z dna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...