Forum akwarystyczne - Super Akwarium korzysta z plików cookie ("ciasteczka"). Przeczytaj tę stronę Polityka prywatności dla uzyskania szczegółów. Czy wyrażasz na to zgodę:    Wyrażam zgodę
Wyrażam zgodę

Skocz do zawartości

Zdjęcie

Neonek inessa- podejrzenie o złamaniu ogona

• Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Ola250

Ola250

Świeżak

• Użytkownik
  • 22 postów

Napisano 06 marzec 2012 - 17:40

Ostatnimi czasy popełniłam jeden zasadniczy błąd. A mianowicie: nieuważne przenoszenie rybek z akwarium w dłoni do kubka(chciałam je przenieść do innego akwarium). Po wpuszczeniu rybek do akwarium zobaczyłam, że neonek inessa ma krzywy ogon. Nie wiem czy w poprzednim akwarium miał taki. Rybka była trochę jakiś taka ''powolna'' ale nie zwracałam na to uwagi :/ Dopiero dzisiaj rybka przebywa w kącie akwarium i ma uniesiony ogon do góry(wcześniej też tak robiła). Czy mogę ulżyć jakoś tej rybce, czy może jej to przejdzie(chociaż nie byłabym tego pewna)?
Z góry dziękuję ;)
Chętnie udzielę porad na temat chomików.

#2 eci

eci

Przechodzień

• Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 06 marzec 2012 - 19:30

Nic się nie dzieje będzie z tym żył

#3 Filipokon15

Filipokon15

Małomówny

• Użytkownik
  • 34 postów
  • LokalizacjaBochnia/Małopolskie

Napisano 28 marzec 2012 - 15:13

Mi tak się stało z danio,po jakimś czasie zniekształcenie zniknęło więc nie ma czym się martwić. Pozdrawiam.

Michał84:Zamykam.
75l- danio pręgowany-14 kiryśnik-1 zbrojnik-1 krewetka filtrująca-1 krewetka amano-5 kirysek pstry-5 gupik-2+1 25l- Red cherry-1 amano-2 112l-klocobrzuch zielony-1

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Chcesz korzystać ze wszystkich funkcji forum? Zarejestruj się. To zajmie tylko chwilę!