Skocz do zawartości

Kardynałki Złote


Maraca$z
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co myślicie o tych rybach ? Zastanawiam się intensywnie bo już nie długo będę mógł wpuścić jakieś ryby do mojego nowe akwarium.Tak myślę że chciałbym tam mieć krewetki i jakieś nie duże ryby. Ostatnio widziałem Kardynałki Złote może by wymieszał z Chińskimi i może jeszcze Neonami. Albo nastawić się na malutkie MikroROZBORY gALAXY ale to już większy koszt jedna kosztuje 9 złotych U MNIE a przydało by się z 5 na początek a nie jestem pewny czy podołają w moim środowisku wodnym.Także nie wiem co wybrać Doradźcie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle że ten pomysł z kardynałkami i neonami jest dobry,można by jeszcze danio pręgowane dołożyć.

A tak nawiasem mówiąc to widziałem te kardynałki "złote" i tu nie ma co mieszać ponieważ to też są kardynałki chińskie tyle że inaczej barwione,widzę że sklepy akwarystyczne dają dalszy popis w nazywaniu gatunków ryb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle że ten pomysł z kardynałkami i neonami jest dobry,można by jeszcze danio pręgowane dołożyć.

A tak nawiasem mówiąc to widziałem te kardynałki "złote" i tu nie ma co mieszać ponieważ to też są kardynałki chińskie tyle że inaczej barwione,widzę że sklepy akwarystyczne dają dalszy popis w nazywaniu gatunków ryb.

A mi sie wydaje ze troche inny zakres temperatur, kardynalki preferuja chlodniejsza wode. Wiec pomysl niezbyt dobry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...