Forum akwarystyczne - Super Akwarium korzysta z plików cookie ("ciasteczka"). Przeczytaj tę stronę Polityka prywatności dla uzyskania szczegółów. Czy wyrażasz na to zgodę:    Wyrażam zgodę
Wyrażam zgodę

Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kardynałki Złote

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Maraca$z

Maraca$z

Małomówny

• Użytkownik
  • 39 postów

Napisano 10 marzec 2009 - 01:31

Co myślicie o tych rybach ? Zastanawiam się intensywnie bo już nie długo będę mógł wpuścić jakieś ryby do mojego nowe akwarium.Tak myślę że chciałbym tam mieć krewetki i jakieś nie duże ryby. Ostatnio widziałem Kardynałki Złote może by wymieszał z Chińskimi i może jeszcze Neonami. Albo nastawić się na malutkie MikroROZBORY gALAXY ale to już większy koszt jedna kosztuje 9 złotych U MNIE a przydało by się z 5 na początek a nie jestem pewny czy podołają w moim środowisku wodnym.Także nie wiem co wybrać Doradźcie :D
64L

-15 Neonów Innesa
-46 Gupików od tygodniowych
po 2 miesięczne (muszę się pozbyć)

#2 Michał84

Michał84

Fanatyk

• Użytkownik
  • 1048 postów
  • LokalizacjaGliwice

Napisano 10 marzec 2009 - 12:51

Myśle że ten pomysł z kardynałkami i neonami jest dobry,można by jeszcze danio pręgowane dołożyć.
A tak nawiasem mówiąc to widziałem te kardynałki "złote" i tu nie ma co mieszać ponieważ to też są kardynałki chińskie tyle że inaczej barwione,widzę że sklepy akwarystyczne dają dalszy popis w nazywaniu gatunków ryb.
Dołączona grafika

#3 petenia

petenia

Dyskutant

• Użytkownik
  • 268 postów

Napisano 10 marzec 2009 - 12:54

Myśle że ten pomysł z kardynałkami i neonami jest dobry,można by jeszcze danio pręgowane dołożyć.
A tak nawiasem mówiąc to widziałem te kardynałki "złote" i tu nie ma co mieszać ponieważ to też są kardynałki chińskie tyle że inaczej barwione,widzę że sklepy akwarystyczne dają dalszy popis w nazywaniu gatunków ryb.

A mi sie wydaje ze troche inny zakres temperatur, kardynalki preferuja chlodniejsza wode. Wiec pomysl niezbyt dobry

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Chcesz korzystać ze wszystkich funkcji forum? Zarejestruj się. To zajmie tylko chwilę!